Вход на сайт

Здоров'я малюка

Ростем за режимом: «за» і «проти»

Як відомо, всі матусі різні, всі дітки унікальні, але для того, щоб вибрати краще, необхідно про це «краще знати» і випробувати вподобані ідеї на особистому досвіді. Однак на практиці найкращим виявляється той варіант, який реально зручний для мами і малюка, незалежно від того, що про це говорять фахівці та близьке оточення.

У дитини ріжуться зуби

Коли у дитини починають різатися перші зуби, це стає серйозним випробуванням не тільки для нього самого, але і для батьків. Як же пережити цей період без особливих проблем?
Ріжуться зуби: Симптоми.
Зуби крихти сформувалися ще до його народження, проте перший з них ви побачите, коли дитині виповниться 5-6 місяців.

Комп'ютерні ігри для дітей (онлайн) - користь чи шкода?

Як правило, тільки при найменшому згадуванні про комп'ютерні ігри для дітей відразу виникає і негативна реакція оточуючих, і негативний контекст. Згодна, що на сьогоднішній день при «повальній комп'ютеризації населення» будь флеш-ігри - це додаткове навантаження і на очі, і на психіку, і на здоров'я підростаючого покоління в цілому. Але от чи варто категорично забороняти будь-які комп'ютерні ігри для дітей - питання далеко не однозначний ...

Зміцнення імунітету дитини народними засобами

Як тільки настає пора вірусних інфекцій, практично у всіх батьків засідає в голові питання: «Як можна допомогти своєму чаду і з найменшими втратами пережити цей період?». І звичайно ж, тут ми і згадуємо про імунітет і про те, що його треба зміцнювати. Зрозуміло, робити це треба цілий рік, але давайте подивимося, що можна зробити в екстреному порядку, напередодні епідемії грипу. Напихати здорової дитини таблетками і мікстурами розсудливі батьки не люблять, і замислюються про зміцнення імунітету дитини народними засобами.