Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Морепродукти корисні для дітей - робимо суші

 Сьогодні велику любов співвітчизників завоювала східна кухня. Яких тільки делікатесів можна зустріти на прилавках магазинів. Але чи багато серед них дійсно корисної їжі, тієї, якій можна годувати малюка? Безумовно, в кожній кухні існують свої плюси і мінуси, наприклад, у кавказькій дуже багато страв з рослин, які корисні для травлення, але в той же час, практично кожне блюдо відрізняється гостротою, що вкрай шкідливо для дитячої травної системи.

Найбільш прийнятною їжею, корисною для дитини, вважається японська кухня. Так як вона багата морепродуктами, а всі приправи і соуси подаються окремо від основних страв, що дуже зручно. Говорячи японська їжа, ми, зрозуміло, маємо на увазі суші і роли, але кухня цього народу не обмежується тільки цими двома стравами. Японці дуже люблять всілякі салати з морських водоростей і рису, рисову локшину і всілякі супи з різною заправкою, в основному з мешканців моря.
 
На сьогоднішній день в нашій країні широко розвинені мережі японських ресторанів, які пропонують нам різні страви і практично у кожного з ресторанів можна замовити роли з доставкою, але не поспішайте годувати ваше чадо цим. Практично в кожному ресторані для підсилення смаку та аромату їжі використовуються натрієві солі, такі як глутомат натрію, в класичній японській кухні цей інгредієнт відсутній, але наші кулінари вирішили, що він не завадить, і даремно.
 
Глутомат натрію шкідливий не те, щоб для дітей, а взагалі для всіх людей без винятку, а вже у розвивається організму він може викликати таку реакцію, що подумати страшно. Найменше зло, це те, що ваш малюк на все життя залишиться аллергиком, від постійного вживання цієї речовини. Стало бути, їжа з ресторанів прийнятна тільки для романтичного вечора, але вже ніяк не для годування дитини.
 
Але якщо вже ви дуже хочете почастувати вашого малюка делікатесом, краще доставити суші дитині, приготовлені вдома, це дуже просто. Все, що вам знадобиться, це: бамбукова рогожа (продається в Ікее, коштує дешево), рис (підійде звичайний круглозерний), норі (листи водоростей, можна знайти в будь-якому супермаркеті), начинка (можна використовувати практично всі, від огірка до копченого вугра ) і ваша фантазія.
 
Робиться суші, а точніше роли, таким чином: на бамбукову рогожу кладеться лист норі, потім рис розмазується по водоростеві листу тонким шаром, і далі чергу начинки, після того, як «пиріг» готовий, його потрібно акуратно згорнути за допомогою циновки в рулетик, який надалі розрізати гострим ножем, на апетитні кругляччя. Ось і все, приємного апетиту!