Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Гра в «світлофорчики»: робимо звичайну вечерю пізнавальною

 - Фу-у-у-у! - Скривив незадоволену фізіономію мій 7-річний синочок після того, як обстежив сумку. - Знову ці огидні спагетті!

- Ну чому ж огидні? - Заперечила я. - Дуже навіть класні, вищий сорт. А якщо будеш вередувати і обзиватися, вони на тебе образяться і ми сьогодні не пограємо в світлофорчики.

- У що? - Недовірливо покосився син.

- У світлофорчики. І не спробуємо одну дуже смачну страву.

Після цього мій нащадок якось відразу вщух, а під час приготування вечері то й справа заглядав на кухню - водички попити, котика погодувати (хоча зазвичай і не змусиш). А я тим часом чаклувала над секретним кулінарним шедевром.

 

Знайома ситуація - приходиш з роботи втомлена, відчуваєш себе шахтарем або як мінімум лісорубом. Або солдатом, який відстояв на посту багатогодинну вахту.

Але ж сім'ї, особливо самим маленьким її членам, цього не поясниш. Їм подавай свята навіть у будні. І є «ці огидні спагетті» вони ну ніяк не хочуть. Що ж, будемо фантазувати.

 

Для чергової фантазії я крім спагетті таємно принесла з магазину резервне зброю - три солодких стручкових перця, причому обов'язково різних кольорів: червоний, жовтий і зелений.

Нарізала їх фігурно, у вигляді маленьких кружечків. А ще дрібніше - трохи часнику з цибулею.

Всю «нарізку» підсмажила на маслі (можна взяти оливкова або вершкове). Потім змішала цю масу з вже відвареними в друшляку спагетті. Потримала на газу під кришкою ще кілька хвилин.

Ну, а вінцем мого кулінарної майстерності став тертий сир, посипаний на спагетті перед самою подачею на стіл.

 

За два тижні до цього в клас, де вчиться син, приходив інспектор ГИБДД - розповісти про правила дорожнього руху. Людина, безумовно, виконавча і знаюча. Але мені трапилося бути на тому уроці: як же нудно він пройшов!

Діти позіхали, не закриваючи ротів, і буквально валилися під парти. Звичайно, в їх головах при такій подачі матеріалу залишилося мізер.

Що ж, тоді доведеться самим мамам приміряти інспекторську форму. Погони, нехай навіть уявні, жінкам до лиця.

У цей вечір синуля не тільки досить мукав, поглинаючи незвичайне блюдо, але і разом зі мною згадав про посередника між водіями та пішоходами - про світлофор.

Його кольори були хаотично розкидані по тарілці, а йому потрібно було згадати їх порядок і значення. Такий ось у нас пізнавальна вечеря вийшла.

 

P.S. Тільки не влаштовуйте «повторення пройденого» часто: перці таки - їжа гостра, і їсти її дітям часто не рекомендується.

 

cлідуюча>>>