Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дитина не хоче їсти. Що робити?

Дитина не хоче їсти

У більшості випадків діти їдять не стільки, скільки ми вважаємо за необхідне, і воліють те, що, на нашу думку, якраз не йде їм на користь. У багатьох сім'ях регулярно розігруються драми під час їжі. Як показують дослідження, це відбувається в кожній третій родині.

 

Проблема з їжею - перш за все це проблема дорослих, які не можуть зрозуміти, що здорова дитина не буде добровільно голодувати.

Батьки, в очікуванні, що дитина в черговий раз відмовиться від їжі, починають нервувати, сердитись і чіплятися по дрібницях до нього вже під час їжі.

Бачачи, що мама стає нестриманою і сердитою за столом, дитина взагалі втрачає апетит. І утворюється замкнуте коло. Чим гірше їсть дитина, тим більш дратівливими стають батьки, і так далі.

 

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути проблем з їжею і навіть зробити її для дитини задоволенням.

• Встановіть певний режим їжі і конкретний вибір продуктів харчування.

Їсти треба тільки за столом, не перехоплювати між прийманнямиїжі ніяких «шматочків» і, крім води, нічого не пити.

• Як тільки дитина захоче їсти самостійно, надайте йому таку можливість, навіть якщо при цьому йдеться тільки про одну ложку.

• Діти бажають бачити і мати можливість визначити, що лежить у тарілці - не давайте занадто густий суп-пюре, або збірну солянку з невизначуваним змістом.

• Ніколи не примушуйте дитину з'їсти всю тарілку до кінця і уникайте таких висловів, як «ще ложечку за бабусю» або «якщо ти не з'їси, мамі буде сумно».

• Дозвольте маляті брати участь у спільній їжі - з самого початку не годуйте дитину окремо від решти родини.

• Якщо дитина як і раніше відмовляється від їжі, приберіть все зі столу, тільки без сердитих коментарів.

• Якщо дитина все ж щось їсть, похваліть його за це, проте не надто бурхливо.

 

 

cлідуюча>>>