Вход на сайт

Їжа для малюка

Морепродукти корисні для дітей - робимо суші

Найбільш прийнятною їжею, корисною для дитини, вважається японська кухня. Так як вона багата морепродуктами, а всі приправи і соуси подаються окремо від основних страв, що дуже зручно. Говорячи японська їжа, ми, зрозуміло, маємо на увазі суші і роли, але кухня цього народу не обмежується тільки цими двома стравами. Японці дуже люблять всілякі салати з морських водоростей і рису, рисову локшину і всілякі супи з різною заправкою, в основному з мешканців моря.

Гарбузова каша

На ринках наших міст кілограм гарбуза зараз коштує практично копійки. Продавці стверджують, що корисніше овоча просто не може існувати. Чи справді це так?
У лікувальних цілях у гарбуза використовують усі, пояснюють лікарі-фітотерапевти. Насінням, зокрема, "виводять" аскарид, гостриків і лямблій. Для цього потрібно зїсти зернятка із зеленою шкіркою, що під лушпинням. Вважається, що сік із гарбуза виводить холестерин та чистить судини, лікує серцево-судинні захворювання, збагачує наш організм вітамінами С, В1, В2, РР, Е і мінеральними речовинами.

Ожина в дитячому раціоні харчування

Яку ж красиву назву носить ця ягода! І смак її виправдовує це, адже вона така ароматна! Ожина надзвичайно нагадує малину, особливо по самій формі плоду. А ось за забарвленням її навряд чи можна сплутати з чим-небудь. Плоди можуть мати синьо-сизий або чорний колір. Своє плодоношення ожина починає з початку серпня і до середини вересня, але все звичайно ж залежить від погодних умов. Зростає ожина на Кавказі і в Сибіру, ​​а також в Приураллі і на Алтаї. На присадибній ділянці можна виростити ожину і в Середній смузі.

Гра в «світлофорчики»: робимо звичайну вечерю пізнавальною

- Фу-у-у-у! - Скривив незадоволену фізіономію мій 7-річний синочок після того, як обстежив сумку. - Знову ці огидні спагетті!
- Ну чому ж огидні? - Заперечила я. - Дуже навіть класні, вищий сорт. А якщо будеш вередувати і обзиватися, вони на тебе образяться і ми сьогодні не пограємо в світлофорчики.
- У що? - Недовірливо покосився син.
- У світлофорчики. І не спробуємо одну дуже смачну страву.

Дитина не хоче їсти. Що робити?

У більшості випадків діти їдять не стільки, скільки ми вважаємо за необхідне, і воліють те, що, на нашу думку, якраз не йде їм на користь.
У багатьох сім'ях регулярно розігруються драми під час їжі. Як показують дослідження, це відбувається в кожній третій родині.