Вход на сайт

Як правильно вибрати камінь?

Загальновідомо, що натуральні камені, навіть якщо вони використовуються просто як прикраса, здатні принести величезну користь - підняти настрій, вберегти від неприємностей, привернути удачу, значно поліпшити самопочуття. Як же правильно вибрати підходящий камінь?

 

Один з найпоширеніших способів - вибір каменю, який гармонійно поєднується з вашим зовнішнім виглядом: кольором очей, волосся і т.д. Обраний камінь повинен викликати у вас почуття комфорту, тобто попросту подобатися.

 

Може трапитися, що камінь підходить вам по космограмі, або по зодіакальній таблиці, але не викликає душевного розташування, симпатії - тоді краще відмовтеся від нього, це не «ваш» камінь. З таким каменем неминуче встановиться відповідна зворотний зв'язок - і користі від нього не варто чекати. При «інтуїтивному» виборі каменю варто пам'ятати, що синтетичні кристали біоактивністю не володіють.

 

Найбільш грамотний вибір каменю ви зможете зробити за космограмою, або за знаком Зодіаку. Астромінералогія допоможе вибрати камінь, який зробить вашу особистість більш гармонійною: зменшить негативні риси, обумовлені впливом гороскопу, і підсилить ваші позитивні якості.

 

Астромінералогія запропонує на вибір досить велику групу каменів, відповідних вашому знаку Зодіаку. Далі необхідно керуватися (поряд з інтуїцією) тими вимогами - лікувальними, магічними - які ви пред'являєте до каменю. Так, якщо для вас важливий цілющий ефект, зверніть увагу на відповідні лікувальні характеристики каменів.

 

Існують певні групи каменів, які здатні допомогти при болях у серці, при артриті, радикуліті і т.д. Якщо захворювання зачіпає кілька органів, придивіться до каменів, які відрізняються загальним оздоровчим дією на організм. Майте на увазі, що камені ні в якому разі не відміняють візит до лікаря і допомогу традиційної медицини, а тільки їх доповнюють.

 

Якщо вас більше цікавлять магічні властивості каменю, уважно читайте опис каменів і шукайте пункт, відповідний вашим вимогам. Наприклад, якщо ви перебуваєте в пошуках другої «половинки», вам потрібен один кристал, а якщо прагнете зробити своє сімейне життя більш гармонійним - зовсім інший.

 

Керуючись цими нескладними рекомендаціями, можна підібрати камінь в якості прикраси або придбати собі амулет або талісман.

 

На закінчення хочеться сказати, що авторські роботи з каменю мають набагато цінніше, ніж мінерали, які зазнали масової обробці в ювелірних цехах. Ексклюзивні роботи мають не тільки більш високою художньою цінністю, але і відрізняються більш серйозними цілющими і магічними характеристиками.

 

Це пов'язано з тим, що камінь розкриває всю свою природну красу, силу і характер тільки тоді, коли автор ставиться до нього з любов'ю, вкладає в нього частинку себе.

 

При масової обробці каменів вони можуть не тільки виявитися пошкодженими, але і зробитися байдужими - мертвими. Оброблений камінь без любові, вже не зможе принести своєму власникові користі, а іноді може навіть зашкодити.

 

cлідуюча>>>