Вход на сайт

Як працює оберіг?

З давніх часів і до наших днів люди вірили в магічну силу каменів, в те, що незрозуміла енергія каменю зможе попередити про небезпеку і захистити від нещасного випадку, допоможе людині бути здоровим, сильним і мужнім, удачливим і щасливим.

 

Вважається, що позитивний вплив на людину надають мінерали, відповідні його знаку Зодіаку. Однак для вибору амулета це відповідність не дуже важливо. Найкраще в якості амулета (оберега) використовувати мінерали, що мають початок Інь - жіноче, пасивне.

 

На роль амулета не слід брати дорогі камені - як правило, вони довго звикають до нового власника і відрізняються більш суворим і норовистим характером. Серед найпоширеніших оберегів - глазковиє кварци: тигрове, котяче, соколине око, нефрит, топаз, обсидіан, онікс. Може чи ні конкретний камінь стати вашим оберегом, повинна підказати інтуїція.

 

Найефективнішим оберегом для людини є сімейні реліквії, наприклад, прикраса з дорогоцінним каменем, передане по жіночій лінії з покоління в покоління. Якщо вам від бабусі у спадок залишився каблучку або браслет, про яке ходять добрі легенди, вам повезло - у вас є потужний оберіг, добрий помічник, який вірно і віддано буде вам служити.

 

Дуже сильними є також обереги, які були вам подаровані людиною, в чиїй любові ви не сумніваєтеся. Це може бути хтось із близьких родичів, друг або подруга. Найчастіше такий амулет дарують у зв'язку з певними обставинами - наприклад, якщо вам належить довга розлука. Спочатку оберіг є сполучною ниточкою між вами і дарувальником. Через короткий час, коли амулет звикне до вас, він починає «працювати».

 

Оберіг можна придбати самому собі самостійно. Добре, якщо при вигляді каменя ви відразу зрозумієте, що він «ваш». Іноді ви можете бути обдуреними, спокусившись не каменем, а його обрамленням. Саме з цієї причини краще окремо купувати камінь, який потім можна буде віддати ювеліра.

 

Однак у будь-якому випадку з мінералом, придбаним самостійно, потрібно багато працювати - гладити, розмовляти. Якщо ви не будете віддавати каменю частинку своєї душі, він може так і не звикнути до вас, залишившись назавжди звичайним прикрасою.

 

З каменем, який став для вас по життю вірним помічником, ви можете сміливіше починати ризиковане підприємство, відправлятися в небезпечну подорож, довірятися малознайомим людям.

 

Мінерал, як кращий друг, обов'язково попередить вас про небезпеку. Потрапляючи в несприятливе середовище, камінь-оберіг зазвичай каламутніє або змінює колір - стає більш темним. Браслет з каменем раптом починає тиснути руку, кільце раптово стає незручно носити.

 

Якщо ви помітили, що щось подібне сталося з вашим оберегом, задумайтеся. Цілком імовірно, що хтось бажає вам зла. А може бути, у вашому оточенні з'явився новий чоловік, який хоч нічого проти вас і не замишляє, але не дуже добре думає.

 

Оберіг обов'язково потребує періодичного очищення. Для цього є декілька способів. Дуже ефективний варіант - в молодик покласти амулет на кілька годин в проточну воду (наприклад, в річку або струмок).

 

cлідуюча>>>