Вход на сайт

Вплив каменів на людину

Кожен дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь володіє унікальним набором властивостей. Якщо камінь обраний відповідно зі знаком Зодіаку, можна говорити про астрологічної сумісності каменю і його власника.

 Вплив каменів на людину

Зазвичай камінь сприяє посиленню якихось якостей свого господаря за рахунок ослаблення деяких інших його характеристик. Правильний вибір каменю призводить до правильної корекції і гармонізації характеру людини, до поліпшення його здоров'я, тобто до позитивних змін у долі. Помилково обраний мінерал може нашкодити, оскільки направить енергію туди, де її і так багато, а слабкості людини стануть ще більш очевидними.

 

Вважається, що дорогоцінні камені мають більшу силу, якщо вони подаровані. Це пов'язано з тим, що людина, купуючи камінь для себе самостійно, може відчувати деякі негативні емоції, пов'язані з тим, що необхідно витратити солідну суму грошей в обмін на невеликий шматочок мінералу. Камінь, негайно відчувши це, може «образитися».

 

Дарувати можна які небудь мінерали: куплені недавно, що зберігалися у вас довгий час або отримані вами у спадщину. Головне, щоб у вас з каменем були пов'язані тільки гарні емоції та спогади. Чим більше «відбиток» позитивних відчуттів у вашій душі, тим більше добра камінь принесе своєму новому власникові.

 

Якщо все-таки ви купуєте мінерал самостійно, постарайтеся спочатку правильно налаштуватися. Уважно огляньте і поторкайте камінь. Віддавайтеся у владу своєї інтуїції і не надавайте великого значення ціні.

 

Краще не купувати камінь відразу, а перевірити свої відчуття на наступний день після того, як ви вперше його побачили. Вважається, що якщо мінерал був куплений, то свої цілющі властивості в повній мірі він зможе проявити не відразу, а тільки через кілька років.

 

Перед тим, як використовувати прикрасу (талісман, оберіг), слід «очистити» мінерал – стерти інформацію яка на нім знаходиться. Цього не слід робити тільки в разі, якщо камінь переданий вам у спадок і є сімейною реліквією. Якщо ви - перший власник каменя, досить на кілька хвилин просто помістити камінь під струмінь води.

 

Якщо у каменя до вас були інші власники, може знадобитися допомога екстрасенса. Він допоможе мінералу «налаштуватися» на вас. Без цього ви будете відчувати дискомфорт від носіння мінералу (неспокій, поганий сон) або камінь може випасти з оправи.

 

Уважно ставтеся до мінералу під час перебування його у вас. Камінь, в якому з'явилися тріщини, пухирці, каламутні зони та інші дефекти, більше не може бути вашим ефективним помічником і захисником. Ймовірно, він набрав багато негативу, від якого треба позбутися.

 

Ви можете віднести камінь у місця зосередження природної енергії: в ліс, на берег моря або річки і т.д. За кілька годин камінь без праці зможе відновити свої сили. Але треба знати, що коли структура каменю пошкоджується (наприклад, камінь починає кришитися), він повністю втрачає свої цілющі властивості.

 

cлідуюча>>>