Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

АЛФАВІТ Дитячий садок вітамінно-мінеральний комплекс для дітей 3-7 років

 Склад алфавіту "Дитячий садок" розроблений з урахуванням потреб дитячого організму.При створенні алфавіту Дитячий садок особливу увагу було приділено переносимості окремих компонентів і гипоаллергенности комплексу в цілому - головним вимогам, що пред'являються до вітамінів для дітей.

 

Щоб звести до мінімуму ймовірність небажаних реакцій, при створенні алфавіту Дитячий садок були використані неаллергенні форми вітамінів і мінералів. Гіпоалергенність цього комплексу забезпечена також за рахунок поділу за різними пігулками речовин, що разом утворюють потенційно небезпечні пари. Важливо і те, що АЛФАВІТ Дитячий садок не містить консервантів, штучних барвників та ароматизаторів.

 

Висока гіпоалергенність і ефективність комплексу підтверджена спеціальним дослідженням, ініційованим кафедрою дитячих хвороб Російського державного медичного університету. В рамках цієї роботи провели анкетування 9000 батьків, яке показало, що найбільшою довірою в групі «Вітаміни для дітей» користуються комплекси серії АЛФАВІТ.

 

АЛФАВІТ Дитячий садок випускається у формі жувальних таблеток із приємним фруктовим смаком - це оптимальна форма випуску вітамінів для дітей.

 

Кожна з трьох пігулок алфавіту Дитячий садок - це збалансований самостійний вітамінно-мінеральний препарат, який надає певний, чітко виражений вплив на організм дитини 3-7 років:

 

  • пігулка «Залізо +» містить залізо, яке забезпечує профілактику анемії; вітамін В1, який бере участь в енергетичному обміні;

 

  • пігулка «Антиоксиданти +» включає селен і вітаміни С, Е, А (у формі бета-каротину), які зміцнюють імунітет і допомагають дитячому організму протистояти шкідливим впливам навколишнього середовища; йод, необхідний для фізичного і розумового розвитку дитини;

 

  • пігулка «Кальцій-D3 +» містить вітамін D3 і кальцій, що зменшують ризик розвитку рахіту, сприяючі зростанню і зміцненню кісток і зубів.

 

Курс прийому

 

Їжа, яку ми їмо щодня, не можезабезпечити наш організм вітамінами в потрібній кількості. Тому фахівці вважають за доцільне, протягом усього року, незалежно від сезону, приймати вітамінно-мінеральні комплекси.

 

Важливо завжди пам'ятати, про те що вітамінно-мінеральні комплекси - це не медицинські лікувальні препарати, а профілактичні. Тому ви самі зможете визначити найбільш прийнятний час і тривалість прийому: буцім то сезонно або постійно. Наприклад, можна провести вітамінну профілактику протягом 1 місяця, а потім зробити перерву на 10-15 днів.

 

Як приймати

 

АЛФАВІТ дозволяє самостійно вибрати як ефект, який дитина отримає від вітамінної профілактики, так і ступінь гипоаллергенности комплексу. Ці характеристики змінюються в залежності від режиму прийому.

АЛФАВІТ можна приймати:

 

Два рази на день (дві таблетки вранці і одну ввечері) - ефект і гіпоалергенність будуть вище, ніж при прийомі однотаблеточного комплексу.

 

Три рази протягом дня, з інтервалом між прийомами в 4-6 годин. За цей час вітаміни і мінерали, які входять до складу однієї пігулки, повністю засвояться і не будуть взаємодіяти з компонентами наступної. Такий режим прийому дозволить звести до мінімуму ризик розвитку алергічних реакцій і отримати максимум користі від прийому алфавіту - вона буде на 30-50% більше, ніж від прийому традиційного вітамінно-мінерального комплексу.

 

Інтервал між прийомами може бути більше 6 годин. Якщо ваша дитина не може прийняти АЛФАВІТ днем ​​(наприклад, знаходиться в дитячому садку), то можна давати йому пігулки за наступною схемою: вранці, потім після повернення з дитячого садка і перед сном. Ефективність і гіпоалергенність при такому режимі прийому не знизяться. Якщо з якоїсь причини дитина пропустила прийом алфавіту - нічого страшного не відбудеться. Можете дати пропущену пігулку дитині в наступний раз.

 

Вибирайте такий режим прийому алфавіту, який зручний саме вам і вашій дитині. І пам'ятайте: навіть якщо ваша дитина буде приймати роздільно три пігулки алфавіту хоча б іноді - ефект все одно буде вище, ніж від прийому традиційних (однопігулкових) вітамінно-мінеральних комплексів, де не враховуються рекомендації вчених з роздільного і спільного прийому вітамінів і мінералів.

 

Форма випуску:

 

№ 60 (60 жувальних пігулок) у блістерах.

 

Склад:

 

До складу входять 13 вітамінів і 9 мінералів.

 

Комплекс надійно забезпечує дитину необхідними для його розвитку корисними речовинами. З урахуванням російських природно-соціальних умов до складу включені залізо, селен і йод. Сумісність компонентів і відсутність штучних фарбників виключає виникнення алергічних реакцій.

 

cлідуюча>>>