Вход на сайт

Вітаміни та мінерали

Маточне молочко - тренд сезону.

Бездоганна шкіра - один з головних показників жіночої молодості, доглянутості та краси. Будь-яка поважаюча себе красуня ніколи не зупиниться в пошуку кращих засобів для догляду за своєю шкірою, і буде права.
Незважаючи на перенасиченість продуктів косметології, число запитів «бабусиних» рецептів в інтернет зростає з кожним днем ​​і досягає більше 1 млн.в місяць (статистика yandex.wordstat). Сила «бабусиних» рецептів полягає в тому, що будь-який його інгредієнт - натуральний, на відміну від будь-яких заводських, що пройшли обробку. При цьому, їх ефективність повинна бути перевірена не одним десятиліттям і не однією тисячею жінок.

Вітаміни в продуктах

Існує думка, що біологічно активні речовини необхідні організму в основному навесні. Це твердження хибне: організм не може запастися біологічно активними речовинами, отримуючи їх повноцінні дози тільки влітку, оскільки вони витрачаються безперервно. Сонливість, часті простудні захворювання, зниження апетиту, порушення функцій нервової і серцево-судинної системи - одні з ознак авітамінозу, які можуть проявитися незалежно від сезону. Тому складовою хорошого самопочуття є збалансований прийом вітамінів круглий рік.

АЛФАВІТ Дитячий садок вітамінно-мінеральний комплекс для дітей 3-7 років

При створенні алфавіту Дитячий садок особливу увагу було приділено переносимості окремих компонентів і гипоаллергенности комплексу в цілому - головним вимогам, що пред'являються до вітамінів для дітей. Щоб звести до мінімуму ймовірність небажаних реакцій, при створенні алфавіту Дитячий садок були використані неаллергенні форми вітамінів і мінералів. Гіпоалергенність цього комплексу забезпечена також за рахунок поділу за різними пігулками речовин, що разом утворюють потенційно небезпечні пари. Важливо і те, що АЛФАВІТ Дитячий садок не містить консервантів, штучних барвників та ароматизаторів.

Вітаміни та мінерали для вагітних

Для кожної жінки в житті найголовнішою подією є народження дитини. Для цього потрібно добре підготуватися, як морально, так і фізично. В першу чергу потрібно підготувати організм для нормального народження малюка.

Вітаміни та мінерали. Навіщо їх потрібно приймати?

Часто, коли людина скаржиться на втому, можна почути пораду - поприймати вітаміни. Чому? Справа в тому, що наш організм, звичайно, машина хороша, але і для його роботи потрібно не тільки паливо у вигляді жирів, білків і вуглеводів, але і такі речовини, як вітаміни. При нестачі яких починаємо хворіти, і погано виглядати, стаємо млявими або дратівливими. Без яких нам з вами, практично, не жити.