Вход на сайт

Таємничий гороскоп Майя

Таємничий гороскоп майя - подарунок богів

 Гороскоп Майя

Історія таємничого народу індіанців майя розбурхує уяву багатьох сучасних людей. Насправді нам не багато відомо про це практично зниклий з лиця Землі народі. Прямих нащадків залишилося небагато, і навіть вони втратили більшість секретів своїх знаменитих і могутніх предків.

 

До речі, окремі племена, які вважаються нащадками майя, перебувають під охороною ЮНЕСКО, щоб елементи культури і крупиці унікальних знань збереглися для майбутніх поколінь людей. Щорічно відбуваються дивовижні відкриття, серед яких можна назвати календар і гороскоп майя. Неймовірно, але факт, що календар майя є одним з найдревніших і в теж час найбільш точним серед усіх календарів.

 

Значення астрології для древніх майя

 

Достовірно відомо, що на піку розвитку могутньої цивілізації майя та ацтеків астрологія була заголовної системою, яка управляла повсякденним життям, організацією щорічних польових робіт, зовнішньою політикою і, звичайно, релігійними таїнствами. Сліди діяльності індіанців майя виявлені на території Мексики (в південній області), в Гватемалі, Белізі і Гондурасі. Розквіт цивілізації припадає на II-X століття нашої ери. При цьому виявлені і більш ранні свідчення культури майя, що датуються 600 роками до нашої ери.

 

Незважаючи на неприйняття і відверті гоніння з боку іспанських поселенців традиції майя дійшли до наших днів. Вони замішані на слідуванні астрологічним вказівкам. Люди, що приплили на кораблях зі Старого Світу і оголосили себе більш цивілізованими, спалили незліченну безліч книг і знищили навіть кам'яні написи. Проте сучасні дослідники визнали календар і гороскоп майя найбільш точними і науково обгрунтованими. Так хто ж був більш цивілізованим - індіанці, що ходили напівголими або конкістадори в латах?

 

Усні та письмові свідчення доводять, що представники народів майя у всьому радилися з астрологами. Зараз в США та Європі багато людей звертаються до психоаналітиків, що дозволяє зробити висновок про наступність традицій, хоч і в сильно модифікованому вигляді. Астролог в середовищі майя одночасно грав роль вченого, математика, жерця і психолога. Йому вірили, від нього залежали і його побоювалися. Заради діяльності астрологів зводилися величезні храми, руїни яких виявляються ще й у наші дні.

 

Більшу частину залишків величних споруд майя знайшли в XIX столітті, але і на XX століття дісталося чимало разючих відкриттів. Деякі елементи храмів указують на те, що вони одночасно використовувались як обсерваторії і культові артефакти. У храмах велися систематичні спостереження за Сонцем, Місяцем та іншими небесними об'єктами. Ретельності і ефективності проведених досліджень можуть позаздрити і сучасні вчені, які відмінно озброєні новітнім обладнанням.

 

Дивно, що європейські астрологи враховують тільки дванадцять зодіакальних сузір'їв, а спостерігали за Небом майя були чудово обізнані про тринадцять. Тільки в останні десятиліття астрологи в усьому світі стали погоджуватися з тим, що жерці майя були більш прозорливими.

 

Суть гороскопу майя

 

Стародавні представники майя вірили, що кожні тринадцять днів все матеріальне потрапляє під вплив певного Знака. Вплив поширюється не тільки на видимі об'єкти, але і на їх характер, поведінку і долю. Завдяки розташуванню небесних світил можна робити прогнози. Наприклад, у момент народження людини всі небесні тіла розташовуються певним чином, тому, знаючи дату народження можна зробити прогноз найбільш значущих подій в житті кожної людини. Гороскоп майя здатний уберегти від негараздів, помилок і хвороб. Цікаво, що пам'ятаючи свій знак зодіаку майя і використовуючи графічні символи, можна створювати дієві обереги від неприємностей.

 

Календар і гороскоп майя тісно переплітаються. У календарі є дивовижний день, коли час зупиняє свій хід, тобто фактично не існує. Згідно використовуваному нами григоріанським календарем цей день відповідає 25 липня. Великий вплив на долю людини роблять місячні періоди по 28 діб, яким майя дали імена тварин. Тут можна помітити спільність зі східним гороскопом, але тварини відрізняються.

 

Короткі характеристики представників різних знаків гороскопу майя

 

 • Летюча миша (з 26 липня по 22 серпня) - заповзятливий борець і сильним характером. Успішний лідер, проте, часто перш робить, а тільки потім думає.

 

 • Скорпіон (з 23 серпня по 19 вересня) - шановна, а деколи навідна страх особистість. Впевнений, але потайний чоловік. Критичний і безкомпромісний.

 

 • Олень (з 20 вересня по 17 жовтня) - вельми ніжний і чутливий чоловік. Прекрасний душею і природжений естет.

 

 • Сова (з 18 жовтня по 14 листопада) - серцевий людина, в усьому довіряє своїм почуттям. Чарівна, мрійлива і артистична особистість з багатим духовним світом.

 

 • Павич (з 15 листопада по 12 грудня) - харизматична людина, постійно опиняється в центрі загальної уваги. Він любить життя, багато жартує і оригінальничати.

 

 • Ящірка (з 13 грудня по 9 січня) - знаходиться в нескінченному пошуку себе, свого призначення, свого шляху і сенсу життя. Дуже обов'язковий, дисциплінований і благородна людина.

 

 • Мавпа (з 10 січня по 6 лютого) - неспокійна особистість з надмірною активністю. Дуже весела людина з позитивним настроєм, але часто забуває про власні обов'язки.

 

 • Сокіл (з 7 лютого по 6 березня) - щаслива людина із сильним характером. Часто лідирує і робить вдалу кар'єру, при цьому демонструючи високий професіоналізм.

 

 • Ягуар (з 7 березня по 3 квітня) - природжений борець, биткий не на життя, а на смерть. Ризиковий, але має величезний запас міцності. Не надто цінує дружбу і не поспішає пов'язувати своє життя узами шлюбу.

 

 • Лисиця (з 4 квітня по 1 травня) - велелюбна і шляхетна особистість, часто забувають про власні потреби. Жалісливий людина, яка відчуває чужий біль навіть сильніше своєї.

 

 • Змія (з 2 травня по 29 травня) - витончений і елегантний чоловік, якого скрізь оточує комфорт. Чесні трудівники, злітають вгору по соціальних сходах, чим викликають заздрість і наживають ворогів. Самі нападають рідко і роблять це відкрито, але вміють відчайдушно захищатися і не щадять своїх супротивників.

 

 • Білка (з 30 майя по 26 червня) - компанійські люди, яким складно приховати будь-які секрети. Дуже діяльні особистості, але можуть швидко змінювати свою думку і кидати розпочату роботу.

 

 • Черепаха (з 27 червня по 25 липня) - розумні і неквапливі люди, які працюють постійно, але не поспішаючи. Високі інтелектуали, але зайво підозрілі і недовірливі.

 

cлідуюча>>>

Карта: