Вход на сайт

Сумісність імен та знаків Зодіаку

Астрологи вважають, що Всі імена людей і знаки Зодіаку наділені особливими енергетичними зарядами, які краще враховувати при виборі імені.

Правильний вибір посприяє вдалому життєвому старту, та й взагалі допоможе людині на всьому його життєвому шляху, а невдалий прирече його на вічну боротьбу за своє місце під сонцем, на постійну сутичку з невідомими і непідвладними йому силами.

Розглянемо сумісність імен і знаків Зодіаку з астрологічної точки зору.

 

Овен

 

На думку астрологів, є відмінна сумісність ім'я Андрій і знака Овен. Також з Овном сумісні імена: Олександр, Адам, Аркадій, Богдан, Борис, Володимир, Єгор, Юрій і Степан.

Всі Овни з такими іменами в житті володіють відмінними зовнішніми даними і мають шляхетні манери. Вони вільно спілкуються з іншими людьми і подобаються жінкам. Вони володіють почуттям обов'язку, тому вірні і справедливі, але іноді можуть бути надмірно вимогливі як до себе, так і до оточуючих.

 

Для жінок, що народилися під знаком Овна, чудово підходять такі імена: Олександра, Алла, Анжела, Анастасія, Василиса, Галина, Дар'я, Жанна, Лариса і Надія. А відмінна сумісність Лідії та Овна відома багатьом. Жінки з цими іменами відрізняються незалежністю і самостійністю. Вони воліють прислухатися до своєї інтуїції, а не до доводів розуму, тому часто виглядають романтичними і чуттєвими натурами.

 

Хорошою сумісністю зі знаком зодіаку Овна також володіють імена, які підходять для Львів і Стрільців. А ось дати Овнові ім'я, сумісне зі знаком Тельця - це погана ідея.

 

Телець

 

За спостереженнями астрологів, мають чудову сумісність Ілля і Телець, а також Антон і Телець.

Також чудово сумісні зі знаком зодіаку Телець наступні чоловічі імена: Олександр, Анатолій, Артур, Борис, Вадим, Василь, Денис, Єгор, Матвій, Марк, Микита і Павло. Всі ці люди відрізняються життєлюбством і отримують все, чого хочуть від долі. Крім того, ці чоловіки можуть зібрати непоганий стан, оскільки не є розтринькувачами.

 

За розрахунками фахівців наступні жіночі імена володіють сумісністю зі знаком Телець: Антоніна, Василина, Віра, Вероніка, Діана, Інна, Ірина, Зоя, Катерина, Каріна, Вікторія, Марія, Марина, Надія, Наталія, Поліна і Елеонора. Відмінна сумісність у Оксани і знаку Телець. Всі ці жінки стають прекрасними господинями і управлінцями, оскільки практичні і реалістичні. Вони піклуються про свою зовнішність до глибокої старості, так як це для них вкрай важливо.

 

Хорошою сумісністю зі знаком зодіаку Телець володіють імена, сумісні зі знаком Рак, Терези, Козеріг і Риби. Не варто давати Тельцю ім'я, яке є сумісним з Овном.

 

Близнюки

 

За скрупульозним розрахунками астрологів доведена сумісність ім'я Ігор і знаку зодіаку Близнюки, а також сумісність Миколи і Близнюків. Крім того, існує ще цілий ряд імен, які чудово сумісні зі знаком Близнюки, наприклад: Аркадій, Анатолій, Валерій, Георгій, Данило, Євген, Костянтин, Макар, Микита, Станіслав, Сергій, Едуард і Юрій. Чоловіки з цими іменами дуже допитливі і постійно опрацьовують кілька нових ідей для втілення в життя. Вони завжди залишаються молодими, життєлюбний і легко розлучаються з застарілими на їх погляд речами.

 

Сумісність імені Анжеліка і знаку зодіаку Близнюки була відома дуже давно, крім того з цим знаком сумісні: Аліса, Анастасія, Аліна, Вероніка, Діна, Євгенія, Олена, Єлизавета, Катерина, Інга, Ксенія, Маргарита, Надія, Неллі, Оксана і Елліна . Ці жінки красномовні, товариські і дотепні.

 

Дуже хорошою сумісністю зі знаком зодіаку Близнюки наділені імена, сумісні зі знаком Водолій, Лев і Діва. А ось імена, сумісні зі знаком Козеріг доставлять їх власникам багато неприємностей.

 

Рак

 

Відома сумісність ім'я Андрій і знаку Рак, а також сумісність імені Максим і Рака. Ім'я для людини, народженої під знаком Рака також можна вибрати з наступного переліку: Арсеній, Валентин, Василь, Леонтій, Мойсей, Роберт, Петро і Юлій. Чоловіки з такими іменами чуттєві та емоційні, тому часто стають відомими акторами або вибирають інші творчі професії. Вони дорожать своєю незалежністю, тому люблять добиватися всього своїми силами.

 

Добре відома сумісність імені Юлія і знаку Рак, а також інших жіночих імен: Джульєтта, Олена, Лоліта, Лілія, Олеся і Яна. Ці жінки мають глибиною почуттів і багатством душевного світу. Вони романтики по житті, мають м'який характер, але в той же час дуже віддані, рідко змінюють своїх друзів і партнерів по шлюбу.

 

Чудовою сумісністю зі знаком зодіаку Рак володіють імена, сумісні зі знаком Телець, Терези, Козеріг і Риби. Також варто врахувати, що Ракам краще не давати імен, які сумісні зі знаком Лев.

 

Лев

 

Століттями доведена сумісність ім'я Едуард і знака Лев, а також наступних чоловічих імен: Олександр, Олексій, Альберт, Антон, Аполлон, Аркадій, Давид, Ілля, Кирило, Лев, Данило, Марк, Родіон, Руслан, Роман, Роберт і Ярослав. Чоловіки з такими іменами прагнуть до лідерства і ставлять перед собою високі цілі. Вони вимогливі, розбірливі у своїх зв'язках і відрізняються глибоким розумом.

 

Вже давно не оспорюється сумісність імені Олександра і знака Лев, а також наступних жіночих імен: Алла, Аліна, Антоніна, Вероніка, Діана, Дар'я, Жанна, Христина, Надія, Наталія, Роза, Сусанна, Елеонора і Юліана. Всі ці жінки відрізняються відкритістю натури, порядністю і життєрадісністю. Вони стають відмінними дружинами і матерями, при цьому завжди виглядають доглянутими і елегантними.

 

Чудової сумісністю зі знаком зодіаку Лев наділені імена, сумісні зі знаками Водолій, Діва і Близнюки. У той же час імена, сумісні зі знаком зодіаку Рак їм абсолютно не схожі, на думку астрологів.

 

Діва

 

Чудова сумісність ім'я Валентин і знаку Діва, а також сумісність Степана і Діви. Для дитини, яка народилася під знаком Діва можна вибрати ім'я з наступного списку: Борис, Віктор, Геннадій, Гліб, Григорій, Костянтин, Леонтій, Микита, Ростислав, Станіслав, Сергій, Тимофій, Фелікс і Ернест. Ці чоловіки розумні й акуратні, чітко слідують правилам і законослухняні. Ці чоловіки не люблять ризикувати, тому спокійно досягають своїх цілей без зайвих хвилювань і криз. Багато з них стають добрими вчителями.

 

Сумісність ім'я Анна і знаку Діва дозволяє розкрити кращі риси характеру. Сумісність імені Наталя та знака зодіаку Діва допомагає жінці повністю розкрити свій потенціал. Крім того, ім'я для дівчинки, народженої під знаком Діва можна вибрати зі списку: Анастасія, Алевтина, Валентина, Єлизавета, Зінаїда, Зоя, Ірина, Інна, Кіра, Христина, Лідія, Марія, Раїса, Регіна та Стела. Жінки з такими іменами врівноважені і раціональні, розумні і винахідливі, старанні й акуратні.

 

Прекрасною сумісністю зі знаком зодіаку Діва володіють імена, сумісні зі знаками Водолій, Лев і Близнюки. Астрологи також попереджають, що імена, сумісні зі знаком зодіаку Стрілець для Діви не підходять.

 

Терези

 

Астрологам відома сумісність імені Олег і знака Терези, сумісність імені Микита і Терезів, а також сумісність цілого ряду чоловічих імен, серед яких: Артем, Олексій, Аркадій, Пилип, Альберт, Анатолій, Антон, Веніамін, Костянтин, Віктор, Віталій, Леонід, Михайло, Осип, Павло, Семен, Сергій і Тихон. Всі ці чоловіки ввічливі і веселі. У їхньому домі завжди статок, при цьому вони люблять блискуче суспільство і зовнішній лиск. Вони не люблять самотності, тому вельми велелюбні і завжди мають поруч гідну супутницю життя.

 

Фахівцям відома сумісність імені Олена і знака Терези. Крім того для жінки, народженої під знаком зодіаку Терези добре мати одне з наступних імен: Віра, Надія, Любов, Людмила, Софія, Євгена та Кароліна. Ці жінки завжди мають відмінні зовнішні дані і випромінюють особливу принадність при спілкуванні з людьми. Деяку дещицю примхливості врівноважує їх чарівність і вміння оточити себе красивою обстановкою.

 

Хорошу сумісність зі знаком зодіаку Терези мають імена, сумісні зі знаками Рак, Телець, Козеріг і Риби. Інші імена також можна давати дитині, але через це його найкращі якості можуть залишитися не виявленими.

 

Скорпіон

 

Відома хороша сумісність ім'я Дмитро і знака Скорпіон, а також ще цілий ряд чоловічих імен, включаючи: Оскар, Ярослав, Артем, Аркадій, Яків, Савелій, Валерій, Родіон, Пилип, Федір і Юрій. Імена допомагають цим чоловікам бути енергійними, темпераментними і сексуальними. У той же час ці люди працьовиті й упевнені в собі. Вони люблять спілкування та завжди прямолінійні зі своїми друзями.

 

Жінкам допомагає сумісність імені Катерина і знака Скорпіон розкрити свій потенціал, а сумісність імені Марія і знака Скорпіона досягти високого становища в суспільстві. Для жінки, народженої під знаком зодіаку Скорпіон корисно мати ім'я з наступного списку: Агнеса, Анастасія, Таїсія, Матильда, Агафія, Марфа, Зінаїда, Анастасія, Яна або Тамара.

 

Чудову сумісність зі знаком зодіаку Скорпіон мають імена, сумісні зі знаками Телець, Діва і Козеріг. Давши ім'я дитині, яке є сумісним з іншими знаками зодіаку, можна буквально «закопати» всі таланти людини і не дати можливості йому проявитися в житті.

 

Стрілець

 

Чоловікам, народженим під знаком Стрільця, допомагає в житті сумісність ім'я Іван і знака Стрілець, а також сумісність ім'я Василь, Єгор, Георгій, Микола, Юрій, В'ячеслав, Олександр, Степан і Станіслав. Всі ці чоловіки добродушні, мужні, життєстійкі і красномовні. Вони люблять подорожувати і відкривати нові простори. Завдяки своєму оптимізму вони з легкістю долають перешкоди і не піддаються обставинам.

 

Жінкам допомагає сумісність ім'я Василиса і знака Стрілець, а також ще цілий ряд імен, у тому числі: Аліна, Діана, Жанна, Маріанна, Муза, Мартіна, Марина, Тамара, Катерина і Варвара. Всі ці жінки практичні і незалежні. Вони захоплюються мистецтвами і мають багату фантазію. Вони скрізь і завжди домагаються своєї мети і отримують підтримку людей і вищих сил.

 

Відмінною сумісністю зі знаком зодіаку Стрілець наділені імена, сумісні зі знаками Овен і Лев. Астрологи попереджають, що імена, добре сумісні зі знаками зодіаку Діва, Стрілець і Козеріг давати дитині не варто, оскільки у нього буде зустрічатися багато складнощів у долі, а характер його залишить бажати кращого.

 

Козеріг

 

Астрологам відомий цілий ряд імен, які відмінно сумісні зі знаками зодіаку. Наприклад, чоловікам допомагає сумісність ім'я Едуард і знака Козеріг, а також сумісність імен: Артур, Броніслав, Борис, Василь, Гліб, Руслан, Максим, Кирило, Петро, ​​Єгор, Никон і Трохим. Всі ці чоловіки витривалі, витримані, раціональні і працелюбні.

 

Жінкам допомагає сумісність імені Зінаїда і знака Козеріг, а також сумісність імен зі списку: Віра, Дар'я, Іда, Кіра, Софія, Рената, Ніна, Поліна, Євгенія, Ольга, Наталя і Лінда. Вони практичні і стримані, люблять стабільність і чітко слідують правилам.

 

Хорошою сумісністю зі знаком зодіаку Козеріг володіють імена, сумісні зі знаком Рак, Телець, Терези і Водолій. Не варто давати новонародженому Козерогові ім'я, яке є сумісним зі знаками Близнюки і Стрілець.

 

Водолій

 

Чоловікам допомагає сумісність ім'я Євген і знака Водолій розкривати свій характер, а сумісність імені Ян - спокійно долати всі негаразди на життєвому шляху. Крім того, для хлопчика, народженого під знаком Водолій можна вибрати ім'я зі списку: Андрій, Варфоломій, Вольдемар, Віталій, Владлен, Валерій, Геннадій, Володимир, Владислав, Всеволод, Гліб, Герман, Іларіон і Іполит.

 

Жінкам в житті допомагає сумісність ім'я Жанна і знака Водолій завжди залишатися чарівною і чарівною, а сумісність імені Світлана і знака Водолій легко справлятися з буденними справами. Можна також для дівчинки вибрати імена зі списку: Аліна, Альбіна, Ілона, Ганна, Белла, Влада, Віталія, Віола, Глорія, Ізольда, Ізабелла, Ілона, Ірина, Нона і Ельза.

 

Найкращою сумісністю зі знаком зодіаку Водолій наділені імена, які сумісні зі знаками Рак і Діва. Водоліїв можна називати і по-іншому, але його кращі якості залишаться не виявленими протягом життя.

 

Риби

 

Чоловіку, народженому під знаком Риби, допомагає сумісність імені Вадим і знака Риби виконувати свої проекти, а сумісність імені Тимофій з Рибами - завжди залишатися доброзичливим і відритим. Для хлопчика можна також вибрати ім'я Опанас, Василь, Владислав, Валентин, Ілля, Наум, Микита, Рустам або Фома.

 

На думку астрологів, жінці допомагає сумісність ім'я Віра і знака Риби завжди бути привабливою, а сумісність імені Римма і знаку Риби - проявити себе у багатьох сферах життя. Для дівчинки можна також вибрати ім'я Аліна, Амелія, Єва, Валерія, Інна, Лілія, Лія, Венера, Лада, Марта або Поліна.

 

Крім того чудову сумісність зі знаком зодіаку Риби мають імена, які також сумісні зі знаками Рак, Телець, Терези й Козеріг. Всі інші імена не будуть сприяти прояву сильних сторін характеру і не зроблять позитивного впливу на долю людини.

 

cлідуюча>>>