Вход на сайт

Стоунтерапія

Стоунтерапія: особливості проведення.
Стоунтерапія - це один із способів літотерапії. Сама процедура прийшла до нас з тибетської медицини, в останні роки вона завоювала велику популярність не лише на Заході, але і в нашій країні.

Стоунтерапія

 

Стоунтерапія - це масаж гарячими каменями, що дозволяє в повній мірі використовувати енергію мінералів. Для процедури необхідні спеціальні відполіровані закруглені камені. Вибір кристалів проводиться за кольором чакри, відповідальному за хворий орган, а також з урахуванням знака Зодіаку людини і його внутрішнього відчуття.

 

Тільки правильний вибір каменя дасть позитивний ефект - подарує необхідну енергію і захистить від негативного впливу.

 

Камені, нагріті до потрібної температури в спеціальних ваннах з гарячою водою або на сонці, поміщають на певні точки на тілі людини - так звані енергетичні центри. В результаті камені не тільки сприяють прогріванню тканин організму людини, але і впливають на тонкі вібрації чакр людини, активізуючи їхню роботу.

 

Процедура стоунтерапії проводиться в розслаблюючій обстановці - в приміщенні з приглушеним світлом, приємною музикою і запахами. На шкіру лежачу людину наноситься ароматичне масло, а потім на тіло викладаються камені в певному порядку - вздовж хребта, а також на біологічно активні точки.

 

Як правило, фахівці застосовують цілу групу мінералів, створюючи на тілі людини своєрідний «малюнок» з каменів. При цьому враховується сумісність мінералів і ефект від їх взаємодії. Вільна від мінералів поверхню тіла піддається масажу - руками і розігрітими каменями.

 

Дуже часто в процесі масажу гарячі камені чергуються з холодними. В якості гарячих зазвичай беруться камені вулканічного походження (жадеїт або базальт), здатні тривалий час утримувати тепло, в якості холодних - білий мармур. В умілих руках камені різних розмірів, гарячі і прохолодні, - унікальний інструмент, за допомогою якого фахівець домагається чудового ефекту.

 

Тривалість сеансу стоунтерапії зазвичай становить від 30 хвилин до 1,5 годин. Під час процедури тепло від мінералів глибоко проникає в організм, в результаті чого відбувається збагачення тканин киснем, гармонізуються обмінні процеси, організм очищається від шлаків і токсинів, підвищується імунітет.

 

Кілька таких сеансів дозволяє клієнтові заспокоїтися і зняти втому, привести в тонус м'язи, позбутися від болю в спині та попереку, від головних болів і безсоння.

 

Після процедури стоунтерапії організм слід на якийсь час відгородити від стресів і фізичних навантажень, щоб дати йому повною мірою насолодитися станом умиротворення і гармонії з навколишнім світом.

 

Перед проведенням сеансу стоунтерапії варто порадитися з фахівцем. Серед протипоказань до проведення процедури: вагітність, запальні і деякі серцево-судинні захворювання, деякі шкірні хвороби. Ефект від проведення стоунтерапії в чому визначається професіоналізмом майстра, який її проводить.

 

cлідуюча>>>