Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Вправи йогів для дітей

 З приходом осені, наші діти пішли в школу, дитсадок і відповідно, збільшилася фізичне і емоційне навантаження. До того ж захоплення комп'ютером, стреси в школі, малорухливість дуже негативно позначаються на психіці дитини. Тому, дуже часто вже на початку навчального року дитина стає дратівливим, примхливим і неуважним. Як же допомогти дитині подолати цей період і відновитися в найкоротші терміни? На допомогу прийде не що інше, як дитяча йога, комплекс вправ якої допоможуть вашій дитині відчути своє тіло і стати спокійним і врівноваженим. Крім того, для занять потрібно сама малість: трохи вільного місця, зручна і вільний одяг і гарний настрій. Ну а щоб перетворити заняття в гру, рекомендуємо батькам не лінуватися, а скласти дитині компанію!

 
Перш ніж почати заняття йогою, потрібно як слід розігрітися. Для розігріву підійдуть такі вправи як: потягування, повороти зі сторони в сторону, кругові рухи руками і ногами. Достатньо лише кількох хвилин, щоб дитина увійшов в азарт, а його м'язи розігрілися. Не забудьте, що всі заняття йогою повинні проходити в супроводі спокійної музики.
 
  Вправа № 1.Трикутник
 
В.п.стаємо прямо, широко розставивши ноги і при цьому максимально втягуємо живіт. Далі, носок правої ноги розгорніть в сторону, при цьому стежите, щоб коліна були прямі. Руки повільно підніміть на висоту плечей. Глибоко вдихнувши, повільно опустіть праву руку на праве коліно, а на видиху ліву руку витягніть вгору. Повторіть це ж вправу в іншу сторону.
 
  Вправа № 2. Левиний рик
 
Ця вправа допоможе малюкові набути впевненості в собі, також посилить голос та зміцнить м'язи шиї. Для виконання вправи, потрібно сісти на коліна, трохи нахилитися вперед, піднявши сідниці над п'ятами, і спертися об підлогу долонями. Далі, разом з малюком висовуємо язика так далеко, як тільки зможемо, і голосно рикаємо, ніби великий лев!
 
  Вправа № 3.Місток
 
З положення лежачи на спині, зігнути ноги в колінах, а руки витягнути уздовж тіла. Далі, глибоко вдихаючи, повільно підняти таз та спину над підлогою, при цьому стопи повинні залишати притиснутими до підлоги. Робимо три вдиху і видиху в такому положенні, а потім повільно опускаємо спину.
 
  Вправа № 4. Кішечка
 
Виконуючи цю вправу, малюк тренує м'язи живота, та розтягує хребет і задню поверхню ніжок. Щоб правильно виконати вправу, перш за все треба сісти на килимок, випрямивши ноги. Тепер, робимо глибокий вдих, а на видиху нахиляємося, намагаючись доторкнутися носом до колін.
 
  Вправа № 5. Літак
 
Політаємо? Для польоту потрібно уважно вивчити інструкцію. Отже, ліва нога - буде опорною, прямі руки витягнути в сторони, а праву ногу піднімаємо назад. Тіло малюка за підтримки батьків можна трохи нахилити вперед. Під час нахилу, прослідкуйте, щоб малюк, аби він зробив пару вдихів і видихів, а потім поміняв ногу.
 
  Вправа № 6. Маленька пальма
 
Стаємо прямо і згинаємо праву ногу, розгораючи у бік. Потім притуляємо ступню правої ноги до внутрішньої сторони лівої. Зберігаючи рівновагу, піднімаємо складені долоні над головою. Дихаємо глибоко. Якщо у малюка погано виходить зберігати рівновагу, підстрахує її, тримаючи за спину.
 
  Вправа № 7. Метелик
 
Сідаємо поруч на килимок разом з малюком і розгортаємо коліна і, з'єднавши ступні і обхоплюємо їх долонями. Тепер на вдиху піднімайте коліна, а видиху опускаємо, як би імітуючи ними помахи крил. Простежте, щоб, виконуючи вправу, спинка дитини перебувала в рівному положенні.
 
Ось і все! Весь комплекс вправ займає в середньому 15 хвилин, а користі приносить значно більше, ніж витраченого часу. Виконуйте ці вправи регулярно і будьте спокійні за себе і свого малюка!
 
Здоров'я вам і всього самого найкращого!