Вход на сайт

Спорт в житті малюка

Вправи йогів для дітей

З приходом осені, наші діти пішли в школу, дитсадок і відповідно, збільшилася фізичне і емоційне навантаження. До того ж захоплення комп'ютером, стреси в школі, малорухливість дуже негативно позначаються на психіці дитини. Тому, дуже часто вже на початку навчального року дитина стає дратівливим, примхливим і неуважним. Як же допомогти дитині подолати цей період і відновитися в найкоротші терміни?

Шведська стінка для дітей

Фізичний розвиток Вашої дитини вимагає точно такої ж уваги, як і розумовий. Про нього потрібно думати з самого народження і не чекати моменту, коли дитина досить підросте, щоб можна було передати його в руки професійних тренерів. Погодьтеся, що здоровий хребет і розвинені м'язи дуже важливі для життя Вашого спадкоємця. Тому не бійтеся і не лінуйтеся самостійно зміцнювати фізичне здоров'я малюка в ранньому віці. Відмінним помічником у цій справі стане всім відома і багатьма поколіннями перевірена шведська стінка.

Фізкультура для немовлят

Здоров'я - перша і головна складова щасливого життя малюка, тому саме про нього треба дбати з самого народження. Помилковою є думка, мовляв, ось підросте, будемо грати у футбол. Починати тренувати м'язи потрібно мало не з народження.
Звичайно, грудні малюки навряд чи зможуть ганяти м'яч або махати ракеткою.

Спорт в житті дитини

Всі батьки хочуть, щоб діти росли здоровими, а для цього треба займатися спортом. Для дітей до 6 років повинна йти мова про елементи спорту, які повинні стати основою для індивідуальної зарядки дитини.
Перш ніж записуватися в якусь секцію, слід:
- Обстежити дитину, проконсультуватися з фахівцями про те, які види спорту дитині протипоказані;

Домашній стадіон для дітей

Для нормального розвитку, вважають лікарі, дитині треба перебувати в русі приблизно чотири - шість годин щоденно. Малята, природньо, бігають і стрибають, найчастіше викликаючи гнів батьків, тому що великі квартири є не у всіх .. Уроки в гімнастичних секціях - відмінна справа, але це дорого і вимагає багато вільного часу. Як зробити так, щоб малюку стало цікаво займатися спортом, витративши зовсім невелика кількість свого часу, сил і грошей?