Вход на сайт

Сім'я та діти

Зусилля дорослих спрямовані по суті на те, щоб зробити дитину зручною для себе...

 

 

Дай те, чого у тебе немає...

Ви вважали себе суворим і неласкавим? Вам простіше відчитати дитину,ніж пожаліти? А дитині потрібно те, чого у вас немає. Ми виховуємо своїх дітей так, як виховували нас самих. Якщо з нами були жорсткі, то і ми не панькаємося зі своїми дітьми. Ми самі не помічаємо, як з пливом часу починаємо виправдовувати все, що ненавиділи у своєму дитинстві. Здавалося б: кожен дорослий був дитиною - як йому не знати, що ж потрібно його синові або дочці? Забуваємо? Боїмося, що нам «сядуть на шию»?

В туреччину з дитиною - досвід і поради

Отже, після всіх «за» і «проти» прийнято рішення, що море, сонце і чисте повітря малюкові не зашкодять. Їдемо відпочивати. Куди ж конкретно?
Наш вибір відразу ліг на Туреччину. Те, що ця країна для відпочинку з дитиною підходить як ніяка інша, я зрозуміла, ще вивчаючи каталог турецьких готелів. В описі кожного з них читаю: дитяче ліжечко, дитячий стільчик в ресторані, дитячий стіл, дитяча анімація, дитячий майданчик, дитячий басейн.

Повага до народженої дитини

Народження дитини - найважливіше і відповідальнніша подія у вашому житті. Дуже важливо, щоб дитина була бажаною. Адже для чого тоді давати нове життя?
В першу чергу, заради самої дитини, заради життя, а не за для себе. Чи не плутаємо і ми інстинкт продовження роду з цінністю самого життя? Привести на цьому світ нової людини - не теж саме, що завести кошеня чи цуценя. Чи розуміємо ми, що дитина - це людина, така ж, як і ми самі?