Вход на сайт

Практична нумерологія

Практична Нумерологія

 

Поява нумерології пов'язують з давньогрецьким ученим Піфагором. За нинішніми мірками великого Піфагора можна сміливо зарахувати до академікам, оскільки він працював в широкій області чистих і прикладних наук і при цьому регулярно дивував світ неймовірними відкриттями і корисними винаходами. У минулі століття нумерологію відносили до наук і активно використовували в повсякденному житті.

 

Нумерологія заснована на тому, що кожна цифра - це символ, що має унікальне значення. Цифрам і числах, що складаються з них, присвоєні конкретні поняття. Якщо ж дивитися з іншого боку, то кожен предмет і дію в матеріальній всесвіту мають своє вібруюче число, тобто число, яке відображає саму суть явища. Інші символи, наприклад літери, також мають свої вібруючі числа, тому для будь-якого слова в кожному земною мовою можна порахувати його число.

 

Коротке знайомство з суттю нумерології

 

Цифри придумані людьми (або дани вищими силами), однак ці символи вже протягом багатьох століть стали досить звичними і супроводжують нас буквально завжди і скрізь. Неймовірна магія чисел навіть деколи привертає увагу людей, які ніколи не мали наміру заглиблюватися в містичні області. Наприклад, всі начулися про щасливу трійці (бог любить трійцю), і навіть завзяті матеріалісти і атеїсти побоюються п'ятниці - п'ятого дня тижня, що випадає на тринадцяте число.

 

Як будь-яка наука нумерологія багатогранна і досі продовжує свій розвиток. Кожна людина може скористатися простими для освоєння і запам'ятовування правилами і, використовуючи ряд цифр від 0 до 9, отримати опис характеристик своєї особистості за датою народження і самостійно скласти прогноз на майбутнє. У той же час, заглиблюючись в надра нумерології, можна відкрити для себе несподівані грані давньої науки. Поєднання окремих цифр дозволяють не просто через кому перерахувати терміни, присвоєні кожній цифрі, а отримати осмислене керівництво до дії в будь-якій області своїх інтересів.

 

Розрахунок свого числа за датою народження

 

Власну дату народження, за рідкісним винятком, знає кожен. Вона записана в паспорті, використовується для з'ясування знака по Зодіаку і розрахунку будь-якого гороскопа. Момент нашої появи в цьому світі дуже важливий, тому в цей час запускаються множинні і ще не до кінця нам відомі механізми. Для отримання вібруючого (живого) числа дня народження треба просто послідовно складати всі цифри з дати народження. Якщо число не потрапляє в проміжок від 1 до 9, то складання цифр треба продовжувати. Наприклад, людина, що народилася 1 січня 1997 (01.01.1997) повинен зробити такий розрахунок: 0 +1 +0 +1 +1 +9 +9 +7 = 28, потім 2 +8 = 10 і 1 +0 = 1. Число «1» - це вібруюче число кожної людини, народженої в цей день. Дане число незмінно, звичайно, якщо не з'ясується, що сталася помилка і дата народження відрізняється.

 

Чому люди мають різну долю, навіть якщо народилися в один день?

 

Вібруючого числа за датою народження достатньо для отримання нумерологічного гороскопу в першому наближенні. Однак, чому ж люди, що з'явилися на світ в один і той же день, нагороджуються різними характерами і проживають несхожі життя? Щоб отримати відповідь на це питання необхідно більше дізнатися про нумерологію. Тоді стане очевидно, що, не дивлячись на появу в один день, кожна людина робить це в різних умовах.

 

Адже дитина народжується у свій час, в своєму місці і його нарікають унікальним ім'ям і прізвищем. Крім того, кожна людина протягом життя відвідує різні місця, бере участь у безлічі заходів та його дороги перетинаються з дорогами інших людей. Все це також має власні вібруючі числа, які впливають на формування особистісних якостей, характер і долю. Виходить, що число за датою народження можна розглядати в якості базового, тобто вихідного. Але воно не здатне повністю панувати над долею людини. Ця точка зору дуже втішає людей, яким здається, що вони народилися в невдалий день. При необхідності можна навіть поміняти ім'я та прізвище, чого не можна сказати про дату народження.

 

Короткі характеристики основних нумерологічних символів від 1 до 9

 

І вага ж більшість людей в першу чергу цікавлять магічні числа за датою народження, тому їм буде цікаво познайомитися з короткими характеристиками чисел.

 

1 - символ слави і могутності, ініціативи та активної дії. Все має відбуватися послідовно без перестрибування і пропусків. Однак не варто проявляти егоїзм і топтати інтереси інших людей.

 

2 - символ одночасної рівноваги і контрасту у всьому. Відчуття самотності згубно позначається, позбавляючи спокою і сенсу життя. Треба вміти пристосовуватися, знаходячи компроміси і не намагаючись звернути гори в гордій, але заздалегідь приреченому на невдачу самоті.

 

3 - безумовне рівновагу всіх сторін матеріального і духовного життя. Талановиті люди завжди мають додаткові точки опори, однак їм важко вирватися з визначеного кола і стати повністю самостійними, оскільки будь-які зміни в підтримці позбавляють стійкості.

 

4 - врівноваженість, працелюбність і можливість впевненого руху різними способами і в будь-якому напрямку. Людина з цим числом може бути цілком самостійним, тому має хорошу підтримку і багату можливість вибору. Ось тільки зробити вибір з нескінченної безлічі варіантів часом непросто, тому йти можна в будь-яку сторону.

 

5 - ентузіазм, тяга до авантюр і всьому незвіданого і незвичайного. Широта інтересів і спроба осягнути неосяжне часто не дозволяє себе реалізувати, і просто шокують оточуючих людей, викликаючи неприйняття і позбавляючи підтримки.

 

6 - чесні, відверті і надійні люди. Оптимісти по натурі, ці особи часто грішать самовдоволенням і безпечністю. Нерідко справляють враження дивних лицемірних людей, які намагаються не помічати очевидне.

 

7 - таємниця за сімома печатками! Люди, які одночасно прагнуть до спокою і насиченою подіями життя. Саме вони стають кращими поетами, майстрами прози, композиторами. Тобто, навіть перебуваючи на самоті, здатні створювати твори, які стають популярними і живуть своїм насиченим життям протягом багатьох століть.

 

8 - заповзятливість і відсутність страху у всьому, включаючи людське засудження за перевищення повноважень і руйнування встановлених рамок. Однак ці люди дозволяють собі судити інших, так їм потрібні підлеглі і партнери по бізнесу.

 

9 - потенційний запорука успішного розвитку в самій широкій області. Однак їм важко вибрати правильний шлях, тому гложущіе сумніви викликають помилки.

 

Для більш точного нумерологічного аналізу використовуються числа, складені з цифр, включаючи 11 і 22. При цьому їх не треба розглядати як суму цифр, наприклад: 1 +1 = 2, тому значення нумерологічного числа 11 не збігається зі змістом двійки.

 

cлідуюча>>>