Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Як зробити всі домашні справи і приділити увагу дитині?

З появою малюка в сім'ї багато мам не можуть впоратися зі своїми обов'язками, одночасно доглядаючи за дитиною. У гонитві за двома зайцями вони не можуть впоратися ні з тим, ні з іншим. Вони сильно втомлюються за день, стають нервовими і запальними, а від цього може статися розлад у родині. Як же все встигнути і не втомитися?

Коли дитина перебуває в ранньому дитинстві, більшу частину часу він спить, тому у матусь більше вільного часу, але вони не можуть надовго відлучатися від дитини, тому що він може прокинутися і заплакати, а щохвилини бігати з кухні в дитячу не витримають ні одні ноги. У цьому випадку проблему вирішує відеонянька. У кімнаті малюка камера встановлюється так, щоб кут огляду охоплював все, що ви бажаєте побачити, а монітор, на який надходить сигнал, носіть з собою і в будь-який момент можете подивитися, чим займається ваш малюк, і у разі потреби прийти до нього на допомогу .

За відгуками покупців, кращою моделлю вважається відеонянька марки Tomy "Digital Video 3,5" TDV450 ". Марка Luvion Prestige Touch 7 здатна не тільки стежити за малюком, але і програвати мелодії, контролювати температуру, працювати в якості нічника або телевізора і має монітор в 7 дюймів!

Відеоняня допоможе вам навіть тоді, коли дитина буде постарше. Іноді діти заманюються іграшками і спокійно сидять в кімнаті, досить лише з боку спостерігати за тим, чим вони займаються і стежити, щоб вони не напаскудили. Ось моделі, які найбільше підійдуть для дітей старшого віку. Відеоняня марки Baby Expert 3,2 має монітор в 3,2 дюйма, нічну ІЧ-підсвічування і двосторонню аудіозв'язок з малюком, також вона здатна проводити відео-та фотозйомку. У вас з'явитися можливість не тільки спілкуватися з малюком, але і записувати цікаві моменти.

Відеоняня товарного знака Summer Infant BabyTouch 3,5 має камеру, яка здатна повертатися завдяки дистанційному керуванню, тому ви зможете простежити за своєю дитиною, в якій би частині кімнати він не знаходився.

Але неможливо постійно залишати дитину одну. У цьому випадку, щоб переробити всі справи і розважити дитину залучіть його в свої обов'язки, перетворивши їх для нього в гру. Наприклад, під час прання зберіть всі білизну в купу і попросіть малюка відібрати всі його речі або рушники, або одяг певного кольору. Таким чином малюк навчиться сортувати речі і розрізняти кольори.

На кухні дитини найкраще тримати в дитячому стільчику, але при цьому заявляючи його ополониками, пластмасовими чашками та іншими кухонними штучками. Тільки врахуйте, що гратися можна тільки безпечними для дитини предметами. Постійно ведіть з дитиною розмову, спілкуйтеся на різні теми, просіть його відповідати, тим самим залучаючи його в діалог. Так і ви все встигнете, і дитина розважиться, навчиться і не залишиться без уваги.

Піклуватися про дитину і одночасно встигати по дому не так вже складно. Потрібно лише проявити трохи кмітливості і скористатися ось такими невеликими хитрощами.