Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Вчіть дитину спілкуватися

 Всі батьки хочуть, щоб життя їх дітей супроводжувалася успіхами, але кожен розуміє ситуацію успіху по-своєму.
Для когось важливіше, щоб в щоденнику дитини не з'явилося жодних інших оцінок, крім п'ятірок, хтось вважає, що хобі - це дуже важливо, оскільки якраз в дитинстві вони можуть визначати майбутню професійну спрямованість.
Особливу увагу звертають на досягнення в спорті, музиці, малюванні.
На жаль, не так багато батьків приділяють належної уваги емоційним успіхам своєї дитини.

Спілкування дітей

Вчити дітей спілкуватися, емоційно реагувати на ті явища і події, якими наповнене життя, слід ще з раннього дитинства.

Адже важливо не те, чим буде займатися дитина, коли виросте, а те, якою людиною вона стане, як до нього ставитимуться інші люди, і чи буде вона отримувати задоволення від спілкування.

Доведено, що жити в суспільстві але бути вільним від спілкування неможливо. Не дарма у всьому світі самим актуальним в сучасних умовах стало слово «співпраця».

Дорослі намагаються встановити тісний емоційний контакт з дітьми, справедливо вважаючи, що це дасть можливість дітям легко добиватися успіхів не тільки в навчанні, але і в житті.

Більше того, американці, які давно й ефективно використовували ідею IQ (коефіцієнт інтелекту), тепер розказують про нове відкриття - EQ (коефіцієнт емоційного інтелекту) - здатності до співпереживання, готовності до співпраці, емоційної зрілості.

У багатьох випадках ці якості значніше визначають життєвий успіх, ніж тестування виключно інтелектуальних здібностей людини.

Дослідження показали те, що серед дітей, які вчаться тільки на «відмінно» та дітей, які вчаться посередньо, але мають більш стійке емоційний розвиток, останні досягають великих успіхів у житті та в роботі.

Вони знають, як будувати взаємини з друзями, коханими, співробітниками, керівниками і підлеглими.

 

cлідуюча>>>