Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Про деякі помилки дорослих

 Все, що ми вкладаємо в наших діток - повертається до нас же. У родині, де на першому місці стоїть любов, довіра і щирість, дитина росте уважною і доброю. Але багато дорослих скоюють страшні помилки, не подумавши, чим це може обернутися в маленькій дитячій душі ...

 помилки дорослих

Почуття нерозуміння

 

Бувало адже, швидше за все у багатьох, коли батькам не подобалися наші друзі з пісочниці, або той хлопчисько, який ніс нам портфель до самого будинку. Так, варто втрутитися, якщо це дійсно несе в собі якусь проблематику, але чи варто, коли це дитинство, і нічого крім невинного спілкування в цій дружбі немає.

 

Відсутність підтримки

 

Не вийшло у Маші отримати з математики п'ятірку, і тут же чути мамин крик про те, що вона ні на що не здатна, в той час як вчора півдня просиділа над книгою.

Даруйте вашому чаду віру в самого себе! Це допоможе йому стати сильніше.

 

Порівняння з іншими дітьми

 

"Подивися, який Єгор - чистий і акуратний, не те, що ти - порося!" І чого тільки хочуть добитися матусі, виголошуючи ці слова, окрім як ненависті до Єгора та інших негативних емоцій ...

 

Дурні вчинки

 

Часом батьки геть забувають про те, що їх діточки вже виросли, і незграбні вислови на кшталт: "Ти зараз по попі отримаєш" виглядають глузуванням.

 

Ігнорування

 

Пам'ятайте експеримент японський вченого, з трьома посадженими однаковими зернятками? Першому паростку він говорив добрі слова, на другий кричав, а третій ігнорував. У результаті, перший колосився у всю ширину підвіконня, другий зовсім висох, а третій - загнив!

Діти теж подібні зеленим паросткам: батьки з роками пожинають те, що зростили самі!

 

А тепер лише на секундочку задумайтеся про те, як ваше чадо, посміхається вам зранку, що за думки блукають в його голові, коли він цілує вас в щоку! Ви - його підтримка, та людина, яка допоможе відчувати в собі сили і бути краще!

Любіть ваших діток, і вони обов'язково будуть намагатися бути для вас кращими, адже вони - ваше продовження!

 

cлідуюча>>>