Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Європейська система виховання

 Сформована довгими сторіччями первісна європейська система виховання, заснована на «методі батога», в наш час виявилася повністю неспроможною. Ніяких шаблонів і ніякого насильства - ось основні складові сучасної Європи. Батьківське виховання полягає насамперед у тому, щоб дитина відбувся як особистість. Найбільшу увагу при вихованні маляти приділяється творчому розвитку - ліпленню, малюванню, співу.

Європейська система виховання

Вважається, що читання, математику і письмо дитина може освоїти і в школі, тому в ранньому дитинстві їм приділяється мало уваги. 

Самостійність - ось ще одна складова європейської системи виховання. До цього дітей привчають ще з пелюшок.

У сучасній Європі ви не побачите картину, настільки звичну для нас: коли малюк впав, до нього на допомогу відразу збігаються всі родичі.

Впав? Піднімись сам! Саме так відреагує більшість європейських мам.

Методом проб і помилок, але неодмінно сам, дитина зможе домогтися всього чого забажає і надалі.

 

Мами-квочки, звичні в нашому суспільстві, для Європи рідкість. Няні - ось ті, з ким малюк проводить найбільше часу в перші роки свого життя.

Дуже часто, саме за допомогою няні, дитина вчиться повзати, ходити і говорити.

 Виходячи з європейської системи виховання, основне завдання батьків - створити комфортне середовище для того, щоб малюк міг повноцінно розвиватися як особистість, причому займатися він повинен тільки тим, до чого лежить душа.

Індивідуальність - ось що найбільше цінується в сучасній Європі. 

Крім явних плюсів, європейська система виховання має і мінуси. Часто європейські мами настільки трепетно ​​ставляться до формування особистості, що часом забувають - іноді потрібні і «їжакові рукавиці».

Самий серйозний мінус європейської системи виховання полягає в тому, що батьки надмірно захоплюються своїм приватним життям, при цьому вважаючи, що тим самим дають можливість дитині на формування свого особистого життя.
Саме тому тендітний взаємозв'язок між дитиною і батьками обривається дуже рано.

 

cлідуюча>>>