Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Американська система виховання

 Неодмінною складовою культу сім'ї в Америці є діти, багато дітей - троє, а іноді і більше. Але, незважаючи на це, батьки не стають їх заручниками.
Американська система виховання формувалася під впливом європейської. Адже Америка - це країна переселенців, куди з'їжджалися люди з усіх країн Старого Світу.
Так само як і в європейській системі, індивідуальність малюка і свобода його дій займають перше місце в американській системі.

 

Втручання держави в процес виховання в Америці дуже велике. Будь-яка скарга дитини на покарання або обмеження можуть спричинити до серйозних судових розглядів з батьками.

Виходячи з цього, сформувалося основне правило американської системи виховання - будь-яке покарання має супроводжуватися докладним поясненням його мотивів.

Американськими психіатрами доведено, що після розмови з дитиною, задумане покарання вже не здається таким вже виправданим.

 

Саме цим і відрізняється американська система виховання від вітчизняної. У нас до цих пір в більшості сімей переважає контролюючий стиль виховання дітей, де жорсткі правила і норми регулюють процес розвитку дитини.

Послух дітей в Америці домагається за рахунок навіювання, а у нас - за рахунок психологічного або фізичного впливу.

 

Американські мами не поспішають віддавати своїх крихіток в дошкільні установи, воліючи займатися вихованням дитини самостійно. В Америці вважається, що, віддаючи дитину в дитячий сад або ясла, батьки тим самим позбавляють його дитинства.

 

Одним з мінусів американської системи виховання є опосередковане відношення батьків до освіти малюка. Саме тому деякі американські діти приходять у перший клас, не вміючи писати або рахувати. І суспільство ставиться до цього нормально. Прийде час, сам вивчить - основне правило американських мам.

 

Американська система виховання може підготувати суспільству творчих особистостей, здатних мислити нестандартно. Але в той же час ця система, часто не здатна виховати слухняних працівників, непохитно виконуючих наказ начальника.

 

Яку б систему ви не вибрали для виховання своєї дитини - не можна скидати з рахунків традиції своєї країни!

 

cлідуюча>>>