Вход на сайт

Питання виховання

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дайте вашій дитині ТЕ, ЧОГО не вистачало в дитинстві ВАМ: ласки, уваги, співчуття, розуміння, УЧАСТІ...

 

 

Методика Глена Домана

З якого віку починати навчання дитини ? Глен Доман дає дуже проста відповідь : З МОМЕНТУ НАРОДЖЕННЯ . Важливо знати , що спочатку ваші заняття будуть присвячені не стільки навчання читанню , скільки стимуляції розвитку зорової системи дитини. Це нульовий етап навчання. Для початку виберіть 7 слів і показуйте малюкові по 1 слову в день не менше 10 разів. Перші 7 слів ви будете вчити протягом 3 -х тижнів. Потім виберіть 7 нових слів і повторіть весь цикл . Ближче до трьох місяців дитина готова перейти до першого етапу навчання.

Методика Зайцева. Короткий опис.

Методика ЗайцеваМетодіка Зайцева , а точніше , метод навчання читання Миколи Зайцева заснований на використанні
► спеціальних кубиків , так званих " Кубиків Зайцева " ,
► таблиць , розроблених автором методики
► та аудіозаписів з пропевкамі стовпчиків і рядків таблиць під музичний супровід .

Як зробити всі домашні справи і приділити увагу дитині?

З появою малюка в сім'ї багато мам не можуть впоратися зі своїми обов'язками, одночасно доглядаючи за дитиною. У гонитві за двома зайцями вони не можуть впоратися ні з тим, ні з іншим. Вони сильно втомлюються за день, стають нервовими і запальними, а від цього може статися розлад у родині. Як же все встигнути і не втомитися?

Про деякі помилки дорослих

Все, що ми вкладаємо в наших діток - повертається до нас же. У родині, де на першому місці стоїть любов, довіра і щирість, дитина росте уважною і доброю.
Але багато дорослих скоюють страшні помилки, не подумавши, чим це може обернутися в маленькій дитячій душі ...
Почуття нерозуміння, відсутність підтримки, порівняння з іншими дітьми, дурні вчинки, ігнорування

Американська система виховання

Неодмінною складовою культу сім'ї в Америці є діти, багато дітей - троє, а іноді і більше. Але, незважаючи на це, батьки не стають їх заручниками.
Американська система виховання формувалася під впливом європейської. Адже Америка - це країна переселенців, куди з'їжджалися люди з усіх країн Старого Світу.
Так само як і в європейській системі, індивідуальність малюка і свобода його дій займають перше місце в американській системі.

Європейська система виховання

Сформована довгими сторіччями первісна європейська система виховання, заснована на «методі батога», в наш час виявилася повністю неспроможною. Ніяких шаблонів і ніякого насильства - ось основні складові сучасної Європи. Батьківське виховання полягає насамперед у тому, щоб дитина відбувся як особистість. Найбільшу увагу при вихованні маляти приділяється творчому розвитку - ліпленню, малюванню, співу. Вважається, що читання, математику і письмо дитина може освоїти і в школі, тому в ранньому дитинстві їм приділяється мало уваги.

Виховання дитини. Чи легко це?

Чи складніше виховувати дитину в наш час? Що дало нам проникнення нових технологій у наше життя? Як доступність інформації впливає на формування нової людини? І як? І що? І що робити, врешті-решт? Хоча ми і прожили достатню кількість рочків, але запитань стає все більше, так само як і спроб знайти на них правильну відповідь. Таке відчуття, ніби ми свідомо створюємо собі проблеми, а потім намагаємося їх вирішити, причому у багатьох випадках достатньо безуспішно.

Кілька дітей у сім'ї: тонкощі виховання.

Якщо в сім'ї росте кілька діточок, ви, швидше за все, намагаєтеся бути справедливими по відношенню до кожного з них. Але чи так це правильно? Адже діти, як би ми не намагалися, все одно знаходять причини звинуватити нас у несправедливому ставленні. Невже вони просто намагаються маніпулювати нами? Сам собою напрошується висновок, що діти просто хочуть, щоб їх хоч іноді розділяли на окремі особистості, бачили в кожному індивідуальність, а не постійно узагальнювали «ви у нас однакові, ми вас однаково любимо». Перестаньте встановлювати між ними знак рівності. Пропонуємо розібратися в декількох реальних випадках.

Вчіть дитину спілкуватися

Всі батьки хочуть, щоб життя їх дітей супроводжувалася успіхами, але кожен розуміє ситуацію успіху по-своєму. Для когось важливіше, щоб в щоденнику дитини не з'явилося жодних інших оцінок, крім п'ятірок, хтось вважає, що хобі - це дуже важливо, оскільки якраз в дитинстві вони можуть визначати майбутню професійну спрямованість.
Особливу увагу звертають на досягнення в спорті, музиці, малюванні.

Наші діти

У житті кожної людини є те, що він любить і цінує. Але, мабуть, немає нічого важливішого наших дітей. Їхнє життя, благополуччя, щастя завжди стояла, стоїть і буде стояти для кожного батька на першому місці.
Яке невимовне щастя відчувають батьки, коли в будинку з'являється маленька людина. З цього моменту повністю починають мінятися життєві пріоритети. Тепер багато чого, що раніше здавалося таким важливим, тьмяніє на тлі того, що живе тепер поряд з вами крихітний малюк.
Перша посмішка, перший зубок, перший крок - це найбільша нагорода за безсонні ночі.