Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Симптоми і лікування вітрянки

Вітрянка - гостре інфекційне захворювання, для якого характерно доброякісний перебіг, помірна загальна інтоксикація, підвищення температури тіла та плямисто-везикулезная висип.

 

Хвора людина є джерелом інфекції, і залишається епідемічно небезпечною в закінченні інкубаційного періоду і до відділення скоринок. Сприйнятливість до вітрянці є у всіх. Хворіють в основному діти до 7 років. Після того, як дитина перехворіла, з'являється стійкий імунітет, який зберігається до кінця життя. Вітрянка сприяє до сприйнятливості інших інфекцій, таких як скарлатина, кір, дифтерія. А так само можуть загостритися інші захворювання (туберкульоз). Збудником є ​​крупний вірус, споріднений оперізуючого лишаю.

 

Які ж симптоми і лікування вітрянки? Період інкубації складає приблизно від 10 до 24 днів. Початок хвороби, як правило, гостре, але триває не більше доби. Загального порушення стану не спостерігається, навіть при злегка підвищеній температурі і при висипанні на шкірі висипки. Єдине, що доставляє великий дискомфорт - сильний свербіж.

 

На початку, висип - рожеві плями, які за кілька годин переходять в папули, а потім, деякі з них - у везикули, з прозорим вмістом. Лопнувшие везикули покриваються темно-коричневими корочками, які відпадають на 2-3 тижні. Розпізнати вітрянку нескладно, але обов'язково потрібно диференціювати зі стрептодермією.

 

Після визначення доктором діагнозу, симптоми і лікування вітрянки спрямовані на спокій хворого. Постільний режим, гігієнічні ванни, гігієнічний догляд. Папули і везикули необхідно змащувати водним розчином марганцівки чи зеленкою.

 

Обов'язково потрібно промивати очі розчином борної кислоти, а також закапувати розчин альбуциду. При тяжкому перебігу хвороби призначають антибіотики. Дози застосування борної кислоти і альбуциду визначає лікар!

 

Народна медицина має у своєму арсеналі рецепти настоїв і настоянок для полегшення самопочуття хворого. Гігієнічні ванни можна приймати з відваром череди і ромашки, а також календули і чистотілу. Щоб зняти свербіж, змащуйте везикули і скоринки водним розчином соди.

 

Зберігайте ізоляцію хворого від здорових. Якщо в дитячому закладі виявлена ​​вітрянка, обов'язково дотримуйтесь карантин. Ізоляція хворого на вітрянку може бути припинена, через 10 днів, після початку висипання.

 

cлідуюча>>>