Вход на сайт

Перемагаємо недуги

Симптоми і лікування вітрянки

Вітрянка - гостре інфекційне захворювання, для якого характерно доброякісний перебіг, помірна загальна інтоксикація, підвищення температури тіла та плямисто-везикулезная висип.
Хвора людина є джерелом інфекції, і залишається епідемічно небезпечною в закінченні інкубаційного періоду і до відділення скоринок. Сприйнятливість до вітрянці є у всіх. Хворіють в основному діти до 7 років.

Як і чим можна збити температуру у дитини

Ще ввечері ваш малюк стрибав і грався, весело реготав і радів життю, а вночі, поправляючи сповзаючу із улюбленого крихти ковдрочку, ви відчуваєте, що він «горить» від високої температури. Що робити? Чим напоїти? Як швидко збити дитині температуру? Все це блискавкою проноситься у вашій голові. Але для початку необхідно заспокоїтися, адже паніка - не кращий порадник навіть самої досвідченої мами, а потім вже діяти. І перше, що потрібно зробити - виміряти температуру.

У природи немає поганої погоди?

Як би не так, відразу заперечать ті, хто з першими краплями дощу самі впадають в сльозливі настрій, при сильному вітрі не знаходять собі місця від занепокоєння й тривоги, а в ясну сонячну погоду страждають від нападів головного болю. Довгий час ніхто не надавав серйозного значення цьому явищу, а до скарг метеопатов (так називають людей, яких турбують зміни погоди) ставилися з іронією.

Фолікулярна ангіна: ефективні методи лікування

Кожній людині хоча б раз у житті доводилося стикатися з фолікулярною ангіною - гострим респіраторним вірусним захворюванням, яке характеризується високою температурою, загальною слабкістю і утворенням гнійників в області мигдалин. Це захворювання протікає досить складно, а його наслідки можуть бути непередбачуваними і викликають проблеми з серцем, суглобами і ендокринною системою.