Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Як правильно вибирати дитині взуття

 Як воно не дивно, але діти не відчувають болю, якщо ходять в тісному взутті. Адже в їх стопах у цьому віці знаходиться достатня кількість жирової тканини, притупляючої біль. Тому для швидко зростаючої ніжки має велике значення правильний вибір взуття..

Неправильно сформований звід стопи це не тільки візуальний дефект, через кілька років це може викликати дуже серйозні проблеми в здоров'ї дитини, адже не правильна постава, причина сколіозу, що часто розвивається через неправильну ходу та плоскостопість.

Невідповідний каблук, незручна колодка, поганий матеріал і багато інших помилок вельми небезпечні. Давайте з вами розглянемо кілька основних правил як вибирати взуття для малюка.

 

Розмір

 

Ускладнення завдання полягає в тому, що взуття доводиться часто, бо ніжка малюка росте. Тут крайності зовсім недоречні: куплене «розмір в розмір» взуття через малий відрізок часу стане мале, пальчики дитині доведеться підтискати, але й якщо взяти взуття з запасом також не зовсім доречний вихід - в ній нога буде ковзатися, дитині в ньому буде важко і незручно, та ще й підвищується ймовірність травм.

Суглобові зв'язки в цьому віці дуже слабкі, тому взуття не фіксуюче ногу, приводитьдо розтягування, підвивихи і вивихи суглобів. Запам'ятайте золоте правило - запас повинен складати близько півтора - два сантиметра (трохи більше для зимового взуття із розрахунком на носок).

 

Примірка

 

За для примірки зручно також мати з собою "слід" малюка з його ніжки, обведіть її на картоні. З ним, наразі, взуття можливо досить точно підібрати навіть і без присутності дитини, але навіть якщо ж дитина буде з вами, це дозволить запобігти помилкам і зберегти ваш настрій і час.

При особистій примірці важливо буде звернути увагу:

- Чи зручно одягати це взуття

- Міряти його треба на обидві ніжки

- Потім подивіться як ходить малюк в новому взуттю, чи не змінилася його хода

 

Підошва

 

Підошву треба підбирати за такими вимогами: вона обов'язково повинна бути гнучкою, рифленою і зовсім не слизькою. Колись давно, в ходу була шкіряна підошва, та в теперішній час таку підошву практично ніхто не робить, так як вона дуже жорстка.

Амортизація стопи залежитиме саме від підошви, і якщо вона погано гнеться, то нормального перекату з п'яти на носок не буде. Спробуйте зігнути підошву рукою, вона повинна легко гнутися.

І якщо підошва все ж жорстка, носок має бути сильно задертим догори, звичайно тоді підошва хоч і не зможе повторювати рухи стопипри ході, але перекат з носка на п'яту буде задовільний.

 

Каблук

 

На п'яті підошва обов'язково повинна бути вище на 1-1,5 сантиметра.

Для маленьких панянок розмова про каблучок - окрема. Звичайно, завжди зрозуміла мрія їх виглядати старшими і цокати каблучками, і тому, що зараз немає жорсткого контролю якісті завезених у нашу країну дешевих дитячих товарів і дуже часто зустрічаються красиві малесенькі туфельки на досить пристойному великому каблуці.

Бажанню маленької модниці не має межі, мама не знає як повестися ... Дуже важливо, пояснити дитині, чим небезпечне в майбутньому її теперішнє бажання .

Іноді треба проводити роз'яснювальні бесіди на батьківських зборах дитячих садків і молодших класів школи, щоб у всіх батьків була єдність по цьому питанню, а діти один з одного не брали погані приклади.

 

Матеріал

 

Матеріал, з якого зроблене взуття, наразі повинен бути «дихаючим», натуральним. Це дуже важливо, оскільки регуляція вегетативної нервової системи у молодому віці ще не устаткувався, центри зовнішньої терморегуляції теж, і тому ніжки часто потіють, а  прогулянка з мокрими ніжками -неприємна і небезпечна для здоров'я.

Важлива також пластичність і розтяжність матеріалу, що додає додатковий комфорт, а також значно покращує циркуляцію повітря і забезпечує випаровуванню вологи.

 

Супінатори

 

Біля внутрішнього краю підошви повинен бути горбик - супінатор, він допомагає формувати правильний звід стопи, попереджаючи розвиток плоскостопості. При клишоногості (носки при ходьбі направлені всередину) супінатор протипоказаний і його не повинно бути.

 

Задник взуття

 

Задник у взуттю теж важливий: він утримує пяту і повинен бути достатньо твердим, щоб не дати можливості стопі вивертатися у бік. Стисніть задник пальцями, це  повинно виходити зовсім не легко.

 

Якість

 

Не соромтеся попросити у продавця сертифікат, який підтверджує якість дитячого взуття. Придбання взуття для дитини - це не той випадок, коли можна жертвувати якістю заради ціни.

 

 

Ну що ж, тепер озброївшись нашими порадами, ви будете купувати взуття для ваших діток тільки правильне!

 

 

cлідуюча>>>

Комментарии

Дякую за добрі поради, в цій статті зазначені саме ті моменти, на які треба звернути увагу при покупці дитячого взуття. Завдяки Вашим порадам ми змогли купити в інтернеті своєму синочку недорогі та якісні ортопедичні черевички Шалунішка від виробника http://babyclab.com/