Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Мода в школі

Кожному школяреві хочеться бути одягненим за останнім писком моди. Хоча слід визнати, що з появою шкільної форми, виділитися у натовпі стало на порядок складніше. Однак немає нічого неможливого, при наявності бажання.

 

Навіть в строгий шкільний дрес-код можна додати деякі речі, які допоможуть виглядати неординарно на тлі загальної маси. До прикладу, якщо білий верх є обов'язковим, це ще не привід бігти купувати нудну блузку, її легко можна замінити модною сорочкою, додавши до неї оригінальну брошку або краватку. Плюс, шкільну форму можна підігнати строго по фігурі, відкоригувавши довжину спідниці або брюк, а також можна дещо змінити фасон піджака. Начебто, і незначні дрібниці, а вигляд вже зовсім інший.

 

Аксесуари відіграють важливу роль у формуванні власного іміджу. Доглянута красива взуття, непомітну, але стильна прикраса у волоссі, годинник, хустку або шарфик, зав'язана на шиї, ремінь - ці речі будуть відмінним і модним доповненням до одягу.

 

Волосся при будь-якому одязі, неважливо, костюм це або халат, завжди повинні виглядати так, ніби їх щойно вимили і причесали. Наявність сучасної стрижки, підтримка ідеального стану волосся, правильний догляд за ними, є невід'ємною частиною способу.

 

Верхній одяг також може бути хорошим помічником. Не обов'язково одягатися, наслідуючи однокласникам. Можна переглянувши сучасні журнали, придбати куртку або пальто за смаком, модні туфлі або чобітки, шапку і рукавички, в залежності від сезону.

 

Декоративна косметика ще один спосіб підкреслити індивідуальність. Якщо це дозволено в навчальному закладі, то в цьому випадку досить нескладно підкреслити свою індивідуальність. Лак, що має ніжний і непомітний відтінок, безбарвний блиск для губ, доглянуті і трішки підкреслені брови і вії, і нікому вже не прийде в голову засумніватися у Вашій своєрідною унікальності.

гідравлічні підйомники

Щоб одягатися за останнім словом моди, при цьому, не порушуючи встановлених порядків і не впадаючи в очі, потрібно дотримуватися досить простих правил, описаних вище. Пам'ятайте, зовнішній вигляд формує уявлення про людину. Адже не дарма зустрічають саме по одягу, а проводжають по розуму.

 

Щоб виділитися з натовпу, не обов'язково фарбувати в червоний колір або приходити в неналежній одязі, достатньо просто бути трішки хитріший і ненав'язливо диктувати свої умови.