Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Красива шкільна форма - проблема батьків, гордість дітей

 Про переваги і недоліки шкільної форми сказано вже багато, але як би батьки не виступали проти, якщо школа вимагає, то вибору особливо і не залишається. Тому, поки дітки насолоджуються самим улюбленим часом року і (вільним проведенням часу), батьки намагаються вирішити:

 

де можна купити шкільну форму?

як визначити якість шкільного одягу?

скільки комплектів форми потрібно хлопчикові і дівчинці?

що покласти в портфель першокласнику?

і багато інших дуже важливих питань. Але все-таки красива, якісна і модна шкільна форма - проблема номер один для кожної сім'ї, де є дитина хоч 6, хоч 17 років.

 

            Так як в шкільному одязі ваше чадо буде проводити досить велику кількість часу, форма повинна бути:

 

комфортною, адже незручна модель буде відволікати від самого головного процесу шкільних років - від навчання;

натуральної, ну або хоча б напівнатуральної, щоб потім не вивчати пропедевтику дитячих хвороб, тому здоров'я, а особливо дитини - це вище будь-яких грошей;

якісною, адже школяр (школярка) буде і бігати, і стрибати, і ... що тільки діти не витворяють на перервах, але форма завжди повинна залишатися в прекрасному вигляді, а значить, чудово пратися, чиститися, не витягуватися, не линяти, не кашлатіться і т.д.;

практичною - з можливістю комбінувати різні елементи шкільного одягу, доповнюючи сезонними, наприклад, водолазкой або теплим светром.

            Всі ці вимоги, як правило, враховують виробники шкільного одягу, тому, сучасні моделі шкільної форми значно відрізняються від радянських. Сьогодні маса варіантів купити шкільну форму:

 

і для дівчинки - сарафани, брючні і спідничні костюми, нарядні і повсякденні блузи,

і для хлопчика - класичний і нестрогий костюм, як «двійку», так і «трійки», жилет, піджак, сорочки, краватки.

Але скільки ж комплектів шкільного одягу необхідно?

 

            Провівши тестування всіх знайомих, підкріпивши моніторингом Гугла і Яндекса, ……рекомендує:

 

купити шкільну форму для дівчинки в кількості - піджак, три блузки, дві спіднички (як варіант, сарафан і спідниця або штани і спідниця);

шкільна форма для хлопчиків повинна бути не менш красивою, ніж для дівчаток, і складатися з: піджака, жилета, 3-4 сорочок з довгими і короткими рукавами, 2-3 пар штанів, 1-2 краватки.

            Блузи і сорочки для повсякденного носіння можна замінювати трикотажними водолазками, що більш практично. З такою кількістю моделей найкрасивіша шкільна форма буде менше зношуватися, а ваші діти - квіти життя - будуть завжди охайними і стильними.

 

         Яку і де можна купити шкільну форму

 

            Не дивлячись на велику кількість міст продажу і магазинів шкільної форми, купити якісну шкільну одяг досить проблематично. Адже, як показує практика багатьох батьків, в основному представлені дешеві моделі шкільної форми турецького та китайського виробництва, тканини яких пофарбовані хімічно шкідливими (і сильно линяють) складами, а фальшиві етикетки, м'яко кажучи, замовчують про справжній складі тканин. Часто зустрічаються моделі шкільної форми взагалі без всяких «розпізнавальних знаків», без маркування, без бірки і навіть без країни-виробника. Як самі розумієте, результат носіння такої форми може бути самим непередбачуваним - від алергічних реакцій, до серйозних захворювань. Тому,

 

                   Купуючи красиву, стильну і модну шкільну форму, будьте пильні!

 

Не довіряйте беззастережно етикетці - прислухайтеся до своїх тактильним (і інтуїтивним) відчуттів.

Вимагайте сертифікати якості на товар і інші документи, що підтверджують безпечність даного виробу для дітей.

Довіряйте тільки перевіреним виробникам, наприклад, фірмовим магазинам шкільної форми, які гарантують якість своєї продукції.

Уважно вивчіть всі символи на етикетці, що пояснюють яким повинен бути догляд за шкільною формою. Якщо, наприклад, на виробі показана тільки хімчистка, то краще відмовитися від такого одягу. Або тканину шкільної форми заборонено гладити - знову ж таки, краще не купувати таку, тому по всій вірогідності, в її складі одна синтетика.

Перевірте підкладкову тканину - вона також повинна бути натуральною. Жорстка, «скляна», хоча і більш практична, синтетика дуже небезпечна для здоров'я дитини!

           Економія на моделях шкільної форми, як і на якості (а значить, вартості) - це не зовсім розумна економія, адже дешеві речі набагато швидше зношуються (тобто - не вигідні), вони менш зручні, і можуть стати причиною шкірних, алергічних і др . хвороб. Думаю, ні один батько цього не хоче. Тому, тканина, з якої шиється практична, якісна і красива шкільна форма повинна бути хоча б наполовину вовняною, бавовняною (коттоновою), віскозною. А кожен гідний виробник (і реалізатор) шкільного одягу повинен не тільки мати, а й надавати за першим бажанням покупця гігієнічний відповідність вимогам Міністерства Охорони Здоров'я. Але це, звичайно, в ідеалі ...

 

cлідуюча>>>