Вход на сайт

Одяг та взуття

Мода в школі

Кожному школяреві хочеться бути одягненим за останнім писком моди. Хоча слід визнати, що з появою шкільної форми, виділитися у натовпі стало на порядок складніше. Однак немає нічого неможливого, при наявності бажання.

 

Красива шкільна форма - проблема батьків, гордість дітей

Про переваги і недоліки шкільної форми сказано вже багато, але як би батьки не виступали проти, якщо школа вимагає, то вибору особливо і не залишається. Тому, поки дітки насолоджуються самим улюбленим часом року і (вільним проведенням часу), батьки намагаються вирішити:
де можна купити шкільну форму?
як визначити якість шкільного одягу?
скільки комплектів форми потрібно хлопчикові і дівчинці?

Яке зимове взуття вибрати дитині?

З настанням холодів батьки задаються питанням, яке взуття купити своїй дитині на зиму? Взуття має бути таке, щоб маленьким ніжкам було і сухо, і тепло, і зручно.
Ноги - важлива частина тіла, і від їх стану залежить здоров'я організму в цілому. Від взуття, яке ви купите, залежить не тільки настрій дитини під час прогулянки, але і його здоров'я. Економити на взутті не можна, адже відомо, що дешеве взуття дуже рідко буває якісним. Так як же правильно вибрати зимове взуття для малюка?

Як правильно вибирати дитині взуття

Як воно не дивно, але діти не відчувають болю, якщо ходять в тісному взутті. Адже в їх стопах у цьому віці знаходиться достатня кількість жирової тканини, притупляючої біль. Тому для швидко зростаючої ніжки має велике значення правильний вибір взуття. Неправильно сформований звід стопи це не тільки візуальний дефект, через кілька років це може викликати дуже серйозні проблеми в здоров'ї дитини, адже не правильна постава, причина сколіозу, що часто розвивається через неправильну ходу та плоскостопість.

Як вибрати одяг для малюка?

Скоро у Вашій родині з'явиться малюк і зустріч з ним вже не за горами. Який одяг буде потрібно йому в перший рік життя, які існують критерії вибору дитячого одягу і що повинно бути в гардеробі маленької людинки, Ви дізнаєтеся з цієї статті. Існує повір'я, згідно з яким речі для малюка не можна купувати до його народження. Зараз все частіше можна побачити майбутніх мам у відділах дитячих товарів. І це правильно. Купуючи придане для дитини або облаштовуючи затишну дитячу кімнату, жінка психологічно готується до материнства.

Як вибрати зимовий комбінезон для дитини?

Напередодні зими батьки обходять дитячі магазини в пошуках оптимального варіанту зимового одягу для своїх дітей. Такий одяг має бути не лише теплий, але і зручний, досить легким, не стискувати рухів дитини. Крім того, він повинен бути непромокаючий і простий у догляді. Усім цим вимогам задовольняють сучасні комбінезони, зшиті з спеціальних тканин і за сучасними технологіями. Але як вибрати комбінезон з великої кількості моделей, якими сьогодні насичений сучасний ринок? На які його особливості слід звернути особливу увагу?

Вибираємо дитячий одяг для новонародженого

Отже, ситуація ... Мама, майбутня або вже новоявлена, входить в магазин дитячих товарів і починає швидко хапати то одну, то іншу вподобану річ.
На ділі виявляється: це мале, це злиняє, а це не підходить на дитину, а від цього алергія.
Який одяг купити маленькому створінню, яке тільки з'явилося на світ? Вибір великий, очі розбігаються. Але на що спиратися: на власний смак, колір, на склад тканини, може бути на зручність? Але звідки ми знаємо, в чому що зручно крихітці, адже він поки не може висловити свої уподобання? Спробуємо розібратися.