Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Як батькам організувати сон малюка, щоб він висипався? ..

 

Всі ми чудово знаємо про значення сну у житті людини, але, тим не менш, організувати повноцінний відпочинок для свого організму можуть сьогодні не всі. Впливає на це і стиль нашого життя, і той величезний інформаційний потік (найчастіше - негативний) який переслідує нас протягом дня. Нервують батьки - нервують діти, поволі всотуючи у собі батьківський стрес... Як же захистити нашу дитину від цього впливу ззовні і навчити його правильно відновлювати свої сили за час нічного сну?

 

Відомо, що дошкільник потребує не менше десяти годин повноцінного нічного сну, за час якого відновляться його сили, а нервова система буде готова до адекватної реакції на майбутні подразники. При цьому сам сон обов'язково повинен бути рівним, без нічних кошмарів і численних прокидання серед ночі. Як досягти цього? ..

 

Пропонуємо кілька простих правил, завдяки яким ваш малюк завжди буде висипатися, а значить - буде здоровим і енергійним протягом всього дня

 

Не варто годувати дитину безпосередньо перед сном, тим більше - важкої, жирної, а також містить спеції їжею. Якщо він раптом зголоднів, краще запропонувати йому яблуко, стакан кефіру (або теплого молока з медом) або ж шматочок сиру (який, за останніми дослідним даними, містить речовини, що сприяють швидкому засипанню).

 

Слідкуйте за тим, щоб малюк завжди (по мірі можливості) лягав спати в один і той же час, в ретельно провітреній кімнаті. Не треба надмірно його кутати через острах застуди, краще подбати про відсутність протягів. Говорячи про ліжко, вибирайте для дитини найбільш плоску подушку і найбільш жорсткий матрац.

 

Приблизно за годину або дві (в залежності від темпераменту малюка) до сну слід припинити всі надто активні ігри дитини, перегляд телефільмів. Краще йому зайнятися чимось спокійним - помалювати, вислухати казку або історію, розказану вами (обов'язково зі щасливим кінцем). В іншому випадку дитину чекає уві сні продовження особливо вразила його сцени з фільму або розповіді.

 

Для гіперактивних діток можна запропонувати чай з м'ятою і мелісою. До речі, здоровому сну допоможуть і ароматні полотняні мішечки-саше з засушеної натуральної м'ятою і лавандою. Гарні і теплі розслаблюючі ванночки для ніг з цими травами.

 

І, нарешті, найголовніший секрет спокійного сну вашої дитини

 

Перед сном малюка обов'язково обійміть його і поцілуйте! .. Скажіть йому про те, як ви любите його, як він вам доріг, що б з вами не трапилося в цьому житті. Ці кілька хвилин надзвичайно важливі для нього і будуть мати набагато більше значення, ніж всі попередні рекомендації. Сумніваєтеся? .. Тоді перевірте це сьогодні ж!...

 

cлідуюча>>>