Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Іонізатор повітря в дитячій. Навіщо і який?

Для своєї дитини ми , звичайно , намагаємося створити всі умови , в яких вона відчувала себе комфортно , не хворіла . Але життя в густонаселеному місті , де з молодих нігтів крихітка вдихає отруєне вихлопами машин повітря, не пройде для його здоров'я безслідно.

 

Навіщо в дитячу ставити іонізатор ?

 

Підвищену захворюваність дітей на астму, бронхіти , важкими видами алергій педіатри пов'язують саме з цим фактором - діти дихають пилом , різними хімічними сполуками , які завжди присутні в атмосфері мегаполісу. Удома вони мимоволі вдихають шерсть домашніх вихованців , а у вологих приміщеннях можуть легко оселитися грибок і цвіль. Врахуйте , їх спорами теж дихають ваші діти! І , на жаль , провітрювання приміщення тут не допоможе - негативно заряджені частинки , які здатні нейтралізувати іони забруднень , з вулиці проникають в маленькій кількості , а в приміщенні осідають на меблях , стінах.

 

Хочете убезпечити своє чадо від хвороб дихальної системи , кашлю і запобігти астму? Це можна зробити , якщо купити іонізатор повітря . Цей прилад заряджає повітря негативними іонами , нейтралізуючи в такий спосіб літаючу в повітрі пил і інші частинки . Якщо вашою метою варто профілактика застуди в сім'ї або ви хочете підвищити свій імунітет , то вам теж допоможуть іонізатори повітря . Нові моделі можуть бути біполярними , а значить ще більш ефективними.

 

Вибір моделі іонізатора.

 

Багато споживачів губляться , вибираючи потрібну їм модель іонізатора , тому перед тим , як купити іонізатор повітря , ознайомитися з функціями конкретної моделі і дізнатися , який обсяг повітря вона здатна очистити . Якщо кімната , в якій ваша дитина проводить більшість часу , не відрізняється великою площею , то для очищення повітря і його іонізації досить малопотужного іонізатора .

 

Наприклад , модель Атмос А600 здатна обробити повітря в приміщенні , площею до 30 кв.м. Якщо ж мова йде не тільки про іонізації , а про комплексну очищенню повітря , тим більше у великій квартирі або в дитячому закладі , то з цим завданням впорається Атмосфера- 450 - іонізатор , здатний не тільки прибрати неприємні запахи з приміщення , прибити до підлоги пил , але й успішно нейтралізує спори цвілі , грибок , кліщів.

 

Повітря всередині нього проходить 7 ступенів очищення і на виході заряджається корисними іонами кисню. Подібну модель рекомендується придбати батькам дітей, що страждають від алергії ( сезонний поліноз , хронічна або спадкова алергія , астма та ін.) Атмосфера 450 видаляє з повітря шерсть тварин , пилок і хімічні сполуки , які легко можуть спровокувати у дитини нез'ясовний з першого погляду напад задухи і загострення хвороби.