Вход на сайт

Не хворіємо

Наскільки може бути шкідливий пральний порошок!

Про те, що побутова хімія може бути шкідлива, думаю, знає багато хто ... Мінімальні можливі наслідки від застосування поширених миючих засобів та порошків, якими заповнені полиці наших супермаркетів, - алергія. Але недавно я побачила передачу про пральні порошки, вірніше, про якість пральних порошків і про їх вплив на здоров'я і на екологію. Я була настільки вражена, що вирішила поділитися і з вами, адже - це в першу чергу захист здоров'я і дітей, і родини.

Як батькам організувати сон малюка, щоб він висипався? ..

Всі ми чудово знаємо про значення сну у житті людини, але, тим не менш, організувати повноцінний відпочинок для свого організму можуть сьогодні не всі. Впливає на це і стиль нашого життя, і той величезний інформаційний потік (найчастіше - негативний) який переслідує нас протягом дня. Нервують батьки - нервують діти, поволі всотуючи у собі батьківський стрес .... Як же захистити нашу дитину від цього впливу ззовні і навчити його правильно відновлювати свої сили за час нічного сну? ..

Створення комфортних умов у дитячій кімнаті

Дитяча кімната - це основний предмет роздумів, мрій, планувань, а в підсумку - облаштувань для забезпечення комфортних умов маляті в кожній родині, де вже є або скоро з'явиться маленьке, ненаглядне, рідненькі і улюблене диво. Обстановка, затишок, чистота, безпека, температура, вологість, освітлення і ще багато всього важливого необхідно передбачити мамам і татам, адже дитяча кімната - це те місце, де малюк буде проводити дуже багато часу, особливо в свої перші три роки.

Турбота про здоров'я дітей

Абсолютно всі батьки прагнуть до того, щоб їхні діти були здоровими і правильно розвивалися. Тому, з самого дитинства дитину, як правило, привчають дотримуватися режиму і здоровий спосіб життя, який поступово починає узгоджуватися із загальним способом життя сім'ї.
На самому початку - після народження - дитині роблять різноманітні масажі, з ним часто гуляють на свіжому повітрі, проводять рухову гімнастику. Всі подібні заходи допомагають дитині рости здоровою, сильним і міцним, вони сприяють оздоровленню дітей.