Вход на сайт

Методи літотерапії

Кожному каменю здавна приписують певні лікувальні властивості. Як же використовувати енергію каменя для зміцнення свого здоров'я? Спочатку необхідно придбати відповідний кристал. Це може бути прикраса (наприклад, кільце або кулон), пірамідка, циліндри або куля для масажу.
Однак, яке ж виріб з мінералу буде діяти найбільш ефективно? Відповідь проста. Виріб повинен викликати приплив позитивних емоцій, коли ви берете його в руки. Одне це - вже гарантія позитивного результату лікування.

 

Якщо ж камінь, навіть спеціально підібраний для вас, залишає вас байдужим або навіть викликає негативні емоції, слід відмовитися від застосування. Лікувальні процедури, проведені з цим каменем, для вас будуть зовсім марними.

 

Якщо з каменю виготовлено яку небудь прикрасу, талісман або оберіг, працювати з ним простіше всього. Досить носити виріб з собою і іноді «змивати» з нього проточною водою накопичений негатив.

 

Потрібно пам'ятати про так званий «ефекті звикання», коли лікувальний ефект від предмета стає поступово все меншим і в результаті ніби зовсім зникає. Фізіологи пояснюють це тим, що, звикаючи до постійних слабких подразників, наша нервова система просто перестає на них реагувати.

 

Щоб кулон, або обручка з коштовним каменем не переставало радувати вас і не втрачало своїх лікувальних властивостей, варто іноді з ним «спілкуватися». Можна, наприклад, раз на добу до нього звертатися, хоча б подумки. Слід запам'ятати «відповідь» каменю - те позитивне відчуття, яке буде виходити від амулета. Тоді наступного разу буде простіше налаштовуватися і ловити енергію, витікаючу від каменя.

 

Ще один спосіб літотерапії - використання куль для масажу долонь. Оскільки на долоні людини знаходиться велика кількість біологічно активних точок, такий масаж є дуже ефективним. 10-15-хвилинне перекочування куль в долонях надасть загальне позитивне вплив на самопочуття і настрій людини.

 

Невеликі кулі для масажу з цілющих мінералів можна придбати в спеціалізованих магазинах. Їх вплив - щадний, м'який, а протипоказань практично немає.

 

Крім таких куль, в практиці літотерапії використовуються «окатиші», які за формою нагадують звичайну гальку. Їх катають по тілу за годинниковою стрілкою в місці, де зосереджені хворобливі відчуття або знаходиться хворий орган. Перед сеансом такого масажу камені зазвичай розігрівають - на сонці або в гарячій воді, після сеансу камені обполіскують.

 

Широке застосування в літотерапії знаходять пірамідки з мінералів - агата, авантюрину, кахолога, нефриту то що. Вони корисні при проведенні сеансів медитації - пірамідка в складених долонях є в цей момент енергетичним каналом, що зв'язує людину з усім Всесвітом.

 

Ефективну психотерапевтичну дію роблять мінеральні циліндри-гармонізатори - пара циліндрів (один - з «янського» мінералу, інший - з «иньской»). Робота з такими мінералами особливо показана людям, що відновлюються після важкої хвороби, сильних фізичних або стресових навантажень.

 

cлідуюча>>>