Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Одні вічно хворі тільки тому, що дуже піклуються бути здоровими, а інші здорові тільки тому, що не бояться бути хворими...

 

 

 

Підвищена температура у малюка.

  Нормальною вважається температура тіла до 37 градусів. У перебігу доби вона змінюється: найнижча температура наголошується рано вранці, а висока - увечері.   Підтримує температуру гіпоталамус. Якщо в організм потрапили бактерії або вірус, то гіпоталамус реагує і в кров надходять пірогенні речовини. Підвищенням температури імунна система бореться з інфекцією. Тому збивати невелику температуру у дитини за допомогою ліків небажано. Це перешкодить захисним силам організму боротися з хворобою.

 

   При підвищеній температурі до 38 градусів необхідно спостерігати за дитиною. Якщо малюк не відмовляється від їжі, спить, нормально грає те, як правило, потрібно боротися не з підвищеною температурою, а з хворобою.   Але допомога при підвищеній температурі маляті таки потрібна. Ось кілька порад для полегшення стану дитини.

         1. Малюк повинен більше вживати рідини, так як висока температура призводить до зневоднення організму. Поїть його частіше кип'яченої, теплою водою, фруктовими соками, кефіром, йогуртом, зеленим чаєм. Не давайте чорний чай, колу. Вони збільшать зневоднення у дитини.

 

      2. Частіше провітрюйте кімнату, де знаходиться хворий малюк. У прохолодній кімнаті зі свіжим повітрям легше дихається, та й мікробів менше.

 

      3. Одягніть на дитину легку, просторий одяг. Знайте, що укутування призводить до перегріву. Це ще більше підвищить температуру тіла.

 

     4. Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, ні в якому разі не відлучайте його від грудей.

 

     5. Протріть тіло дитини теплою водою з додаванням невеликої кількості оцту. Чи не розтирайте алкоголем. Це може призвести до отруєння.

 

     6. Зробіть повне вологе обгортання дитини. Для цього загорніть його в простирадло змочену водою. При цьому стежите, щоб не було переохолодження.

 

     7. При температурі понад 39 градусів дайте жарознижуючі ліки - парацетомол або ібупрофен. Вони продаються без рецепта лікаря.

 

   Всі ці Неважко процедури призведуть до зниження температури і полегшать стан дитини. Але не забудьте лікувати саму хворобу, усуваючи інфекцію.  Вашому малюку стане набагато легше.   Якщо ж висока температура тримається довше трьох діб, звертайтеся до лікаря. Також звертатися до лікаря за порадою необхідно, якщо:

    - У дитини сплутана свідомість або марення;

    - Дитина часто і затрудненно дихає;

    - У дитини висип, пронос, блювота;

    - У дитини не згинається шия при сильному головному болі.

   Слідкуйте за здоров'ям своєї дитини, допомагайте йому. І будьте здорові!