Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Одні вічно хворі тільки тому, що дуже піклуються бути здоровими, а інші здорові тільки тому, що не бояться бути хворими...

 

 

 

Опіки у дітей - швидка батьківська допомога

 Жоден батько не запропонує своїй дитині небезпечні ігри для дошкільнят. І тим не менше, опіки у дітей занадто вже часте явище. Одні тільки новорічні феєрверки та петарди вносять величезний внесок у сумну статистику. Як вести себе у випадку, якщо ваша дитина отримав опік? В першу чергу, не панікувати.

Опіки у дітей

Варто виділити три види опіків: термічні, хімічні і опіки стравоходу. Останній можна отримати, ковтнувши розчин кислоти або лугу. У такому випадку, відразу викликайте «швидку допомогу». Поки будете чекати бригаду лікарів, можна дати дитині попити, але не більше однієї склянки води. Ні в якому разі не допускайте блювоти.

Тільки спеціальним зондом доктор промиє дитині шлунок. Для того, щоб не допустити подібних опіків у дітей, зберігайте будь-які хімічні розчини і препарати, миючі, чистячі засоби в безпечному, недоступному для дітей місці.

Кислоти і луги також здатні викликати хімічні опіки у дітей. Обпечену ділянку потрібно відразу ж підставити під струмінь теплої води. Промивати потрібно довго (до години).

«Швидку допомогу» треба викликати обов'язково, тому що лікування хімічних опіків у дітей відрізняється від лікування інших видів травм. Пояснюйте дитині про важливість дотримання техніки безпеки. Це допоможе уникнути неприємностей і хвороб.

Найчастіше опіки у дітей носять термічний характер. Існує чотири ступені опіків по глибині поразки:

  • Перша ступінь - обпечену ділянку червоніє і болить.
  • Друга ступінь - шкіра спочатку червоніє, потім з'являються бульбашки. Ці бульбашки заповнені сукровицею і їх ні в якому разі не можна проколювати.
  • Третя ступінь - поразка захоплює всі шари шкіри. Виникають пухирі, наповнені драглистоподібного вмістом. Ці бульбашки досить швидко лопаються, дно ранки червоне з утворенням білуватого нальоту.

Про четвертій стадії розповідати не будемо, а будемо сподіватися, що ваше дитя не постраждає від травм такої сили. Як би там не було, щоб уникнути ще більш сильних опіків у дітей, потрібно якнайшвидше припинити дію - загасити полум'я, зняти облиту окропом або гарячим маслом тканину, тліючу одяг.

Ні в якому разі не відривайте пристали до шкіри ділянки тканини. Краще акуратно відрізати одяг ножицями. Обпалену поверхню треба охолодити льодом, снігом, холодною водою і нещільно обернути сухою і чистою тканиною. Це допоможе уникнути забруднення.

Терміново викликайте «швидку». До її приїзду не можна накладати на опік мазі на масляної або жирової основі. Заспокойте хворого, дайте йому болезаспокійливий засіб, багато пиття. Дотримуйтесь чистоту. Таким чином, ви зможете уникнути виникнення гнійної інфекції.

У стаціонарі можуть надати оперативне і фізіологічне лікування опіків у дітей. Завдяки сучасним технологіям, вдається звести до мінімуму час лікування подібних травм.

 

cлідуюча>>>