Вход на сайт

Медицина та здоров'я

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Одні вічно хворі тільки тому, що дуже піклуються бути здоровими, а інші здорові тільки тому, що не бояться бути хворими...

 

 

 

Як лікувати кашель у однорічного малюка

Дивитися на здорового, рухомого, веселого малюка приємно завжди, але коли дитина неспокійна, неактивний і кашляє, нерідко це викликає тривогу і засмучення. Більшість мам в даній ситуації лякаються і не знають, що робити, до яких методів лікування вдатися і чи варто взагалі звертатися до лікаря за консультацією.

Підвищена температура у малюка.

Нормальною вважається температура тіла до 37 градусів. У перебігу доби вона змінюється: найнижча температура наголошується рано вранці, а висока - увечері.
Підтримує температуру гіпоталамус. Якщо в організм потрапили бактерії або вірус, то гіпоталамус реагує і в кров надходять пірогенні речовини. Підвищенням температури імунна система бореться з інфекцією. Тому збивати невелику температуру у дитини за допомогою ліків небажано. Це перешкодить захисним силам організму боротися з хворобою.

Порушення постави або сколіоз

Звичайно, кожен уважний батько стежить за здоров'ям і поведінкою свого малюка. Збалансоване харчування, регулярні (щоденні) прогулянки на свіжому повітрі, посильні фізичні навантаження, трохи занять «для мізків» - що ще потрібно шибенику? Але одного разу ви помічаєте, що спинка вашої ненаглядного крихти (принцеси) не така рівна, як хотілося б ... Бити на сполох, звичайно, ще рано, але поспостерігати, а краще проконсультуватися з

медицина

Опіки у дітей - швидка батьківська допомога

Жоден батько не запропонує своїй дитині небезпечні ігри для дошкільнят. І тим не менше, опіки у дітей занадто вже часте явище. Одні тільки новорічні феєрверки та петарди вносять величезний внесок у сумну статистику. Як вести себе у випадку, якщо ваша дитина отримав опік? В першу чергу, не панікувати.
Варто виділити три види опіків: термічні, хімічні і опіки стравоходу.

медицина