Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Позбавляючи щастя і теплоти інших, жінка знедолює себе. І чим довше вона цього не помічає, тим найнещаснішою буде, коли, нарешті, виявить...

 

 

 

Ювелірні прикраси. Правила носіння.

Кожен предмет гардероба, кожен аксесуар, і тим більше прикраса - стане яскравим елементом вашого образу, якщо все підібрано правильно. Про те, як вибрати одяг або аксесуар, знає багато хто. Тут важливо враховувати все: стиль, фасон, колірне сполучення. 
Що стосується вибору ювелірних виробів, варто відзначити, що далеко не всі вміють носити прикраси, і вибирати їх так, щоб вони були максимально гармонійні. А адже кожна прикраса має свої правила вибору і носіння.

 

- Вік (чим старше, тим дорожче).

Для молодих добре підходять витончені обручки, ланцюжки, підвіски із золота і срібла, прикраси з бірюзи, перлів, вироби з напівдорогоцінним камінням.

Для жінок більш старшого віку першокласними прикрасами стануть дорогі і більш масивні вироби з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.

 

- Уміння поєднувати.

Як відомо, добре виглядає те, що добре поєднується між собою. Погодьтеся, вечірнє плаття не дуже красиво виглядає з кросівками, так само і тоненькі обручки або браслети погано виглядають з масивними сережками або підвісками.

Носити одночасно різні прикраси з різними за кольором каменями також вважається правилом поганого тону. Виняток - вироби з безбарвними каменями.

 

Одна рука - один камінь. На вашій руці може бути відразу декілька обручок, проте бажано, щоб камінь був тільки один. Обручок теж не повинно бути багато одночасно, оптимально - не більше двох на руці.

 

Багато хто вважає, що біле і жовте золото не поєднуються між собою. Однак, цю думку можна вважати помилковою. Ідеально буде, якщо в одній прикрасі будуть поєднуватися відразу два метала, ніж, наприклад, на одній руці ви будете носити дві обручки, одна з яких буде з білого металу, а інша - з жовтого.

 

Чого робити не варто - це носити золоті прикраси разом із срібними, навіть якщо вони знаходяться не на одній руці.

 

Якщо Ви хочете поєднувати відразу кілька ювелірних прикрас, то підбір слід починати з вибору сережок, а далі до сережок підібрати ланцюжок, браслет, оюручку.

 

- Поєднувати з гардеробом.

Напевно, кожна дівчина знає, що надягати одночасно речі різних кольорів - не завжди вигідне рішення. Теж стосується і ювелірних виробів. Не варто надягати вироби з каменями, якщо колір каменів погано поєднується з кольором одягу: бірюзу не варто носити з блакитними або зеленими речами; рубіни - з червоними і т. д. Найкраще, коли вироби виглядають контрастно. Ювелірні прикраси з каменями також погано виглядають з яскравою біжутерією.

 

Якщо є труднощі, то можна зупинити свій вибір на золотих прикрасах без каменів, а якщо з камінням, то з перлами або діамантом.

 

Головне, про що треба пам'ятати завжди, це про почуття міри.

 

cлідуюча>>>

Комментарии

Прикрасою всіх часів вважається наручний годинник. Правильно підібраний годинник підкреслить Ваш стиль та індивідуальність. Широкий асортимент годинників в інтернет - магазині http://www.watch4you.com.ua/lady-watches/