Вход на сайт

Мамина сторінка

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Позбавляючи щастя і теплоти інших, жінка знедолює себе. І чим довше вона цього не помічає, тим найнещаснішою буде, коли, нарешті, виявить...

 

 

 

Що подарувати мамі на день народження.

Питання, яке може поставити в глухий кут будь-якої дитини. Звичайно, якщо йому ще не так багато років і він просто не встиг перепробувати всі варіанти, все не так погано. Можна вибрати якусь дрібничку і з любов'ю піднести її мамі - і вона, звичайно, з радістю її прийме. А як вчинити, якщо за плечима вже чимала частина життя, і квіти-листівки-креми здаються банальністю? Що подарувати мамі на день народження?

Про дієти

Жінки і дієти: здавалося б , немає більш підходящої компанії , але ж щоразу виникають складнощі , проблеми ... А як би було здорово подумати про зниження ваги і не випробувати стресу , а навпаки , наповнитися задоволенням від майбутнього процесу . Багато мам поряд зі своїми завданнями і питаннями намагаються стати привабливими , і це їм вдається. Жіночий журнал , куплений з нагоди , обов'язково направить по потрібному шляху і допоможе вибрати найкращу дієту з урахуванням всіх особливостей .

Які аналізи потрібно здавати при вагітності

Майбутня мама в процесі виношування свого малюка, повинна дбати не тільки про своє здоров'я, а й про здоров'я дитини. Тому дуже важливо на різних термінах вагітності відвідувати лікаря акушера-гінеколога і здавати всі необхідні аналізи. Які аналізи потрібно здавати при вагітності розповідає Н. А. Ліпатова, к.м.н., лікар вищої категорії.
Найважливішим аналізом на будь-якому терміні вагітності можна по праву вважати аналіз крові. Він може показати поточний стан здоров'я не тільки майбутньої мами, але і малюка.

мама

Як підібрати правильний стиль повним жінкам і дівчатам?

У будь-якої жінки настає період, коли їй раптом хочеться змінити свій стиль і оновити гардероб на щось більш легке і сексуальне. Але, на жаль не всі жінки можуть з легкістю зробити цей начебто простий на перший погляд крок. І одна з основних причин, які перешкоджають цьому - помітна надбавка у вазі.

Ювелірні прикраси. Правила носіння.

Кожен предмет гардероба, кожен аксесуар, і тим більше прикраса - стане яскравим елементом вашого образу, якщо все підібрано правильно. Про те, як вибрати одяг або аксесуар, знає багато хто. Тут важливо враховувати все: стиль, фасон, колірне сполучення. 
Що стосується вибору ювелірних виробів, варто відзначити, що далеко не всі вміють носити прикраси, і вибирати їх так, щоб вони були максимально гармонійні. А адже кожна прикраса має свої правила вибору і носіння.

 

Ідея заробітку для молодих матусь

Багатьох жінок, дуже часто хвилює одне питання: чи можна заробити, перебуваючи у декретній відпустці? Чим же таким можна зайнятися, щоб це було прибутково і в теж час ваш малюк не відчував себе обділеним? Це дуже актуальна тема в наш час. Адже молодим мамам нудно сидіти вдома і вони шукають собі заняття, а якщо воно ще й гроші приносить - просто супер. Починаються пошуки роботи на дому в інтернеті, газетах і т.д., але нічого підходящого чомусь немає.

Як позбавитися від болю при менструації?

Жіноче здоров'я багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму. Тому нерідкі випадки, коли через неправильне розташування матки або при активному скороченні її м'язів процес менструації проходить болісно і доставляє жінці масу неприємних відчуттів.
Відомі випадки, коли представниці слабкої статі під час менструації змушені брати бюлетень, так як загальний фізичний стан не дозволяє їм якісно виконувати свої професійні обов'язки.

медицина