Вход на сайт

Мамина сторінка

Позбавляючи щастя і теплоти інших, жінка знедолює себе. І чим довше вона цього не помічає, тим найнещаснішою буде, коли, нарешті, виявить...

 

 

 

Як підібрати правильний стиль повним жінкам і дівчатам?

У будь-якої жінки настає період, коли їй раптом хочеться змінити свій стиль і оновити гардероб на щось більш легке і сексуальне. Але, на жаль не всі жінки можуть з легкістю зробити цей начебто простий на перший погляд крок. І одна з основних причин, які перешкоджають цьому - помітна надбавка у вазі.

Ювелірні прикраси. Правила носіння.

Кожен предмет гардероба, кожен аксесуар, і тим більше прикраса - стане яскравим елементом вашого образу, якщо все підібрано правильно. Про те, як вибрати одяг або аксесуар, знає багато хто. Тут важливо враховувати все: стиль, фасон, колірне сполучення. 
Що стосується вибору ювелірних виробів, варто відзначити, що далеко не всі вміють носити прикраси, і вибирати їх так, щоб вони були максимально гармонійні. А адже кожна прикраса має свої правила вибору і носіння.

 

Ідея заробітку для молодих матусь

Багатьох жінок, дуже часто хвилює одне питання: чи можна заробити, перебуваючи у декретній відпустці? Чим же таким можна зайнятися, щоб це було прибутково і в теж час ваш малюк не відчував себе обділеним? Це дуже актуальна тема в наш час. Адже молодим мамам нудно сидіти вдома і вони шукають собі заняття, а якщо воно ще й гроші приносить - просто супер. Починаються пошуки роботи на дому в інтернеті, газетах і т.д., але нічого підходящого чомусь немає.

Як позбавитися від болю при менструації?

Жіноче здоров'я багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму. Тому нерідкі випадки, коли через неправильне розташування матки або при активному скороченні її м'язів процес менструації проходить болісно і доставляє жінці масу неприємних відчуттів.
Відомі випадки, коли представниці слабкої статі під час менструації змушені брати бюлетень, так як загальний фізичний стан не дозволяє їм якісно виконувати свої професійні обов'язки.

медицина