Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Як обладнати дитячу кімнату

 Дитяча кімната найчастіше перша кімната, яку ми обладнаємо в квартирі і витрачаємо на це деколи більше, ніж на власну спальню.

 

Покриття підлоги

 

Ваш вибір покриття для підлоги, повинен відповідати наступним вимогам: бути міцним і легкомиючим. Не маючи особливих навантажень в перший рік життя малюка, надалі підлога дитячої кімнати може піддатися справжньому випробуванню.

У числі найбільш практичних варіантів може бути, наприклад, м'яке синтетичне покриття - лінолеум, який забезпечить міцність з одного боку і легкий догляд з іншого.

Хочете, щоб підлога була м'якою? Віддайте перевагу килимовому покриттю, воно повинне бути міцним, синтетичним і обробленим засобом, що полегшує відтиранням плям. Тільки спочатку подумайте - чи доцільно вкладати великі кошти в килимове покриття, яке незабаром піддасться атаці хлібних крихт, крейди і інших «агентів» бурхливої ​​діяльності, які не змусять себе довго чекати.

У дитини алергія? Забудьте килимове покриття. У цьому випадку кращий варіант для Вас - постелити паркет або лінолеум і покласти м'який килим з гіпоалергенного матеріалу.

 

Освітлення

 

Хороше і правильне освітлення має першорядне значення в дитячій кімнаті. Воно повинно відповідати всім вимогам дитини: ігри, читання, спокійний сон. Бажано передбачити два джерела освітлення: стельове, в ідеальному варіанті з регулятором ступеня освітлення, інша лампа доречна поряд з пеленальним столиком. Дуже цікаві для дитини обертові лампи, мобілі, які створюють цікаві світлові ефекти.

Трохи пізніше, для читання перед сном, додасться лампа на тумбочці, яку дитина зможе сама вмикати і вимикати, перебуваючи в своєму ліжку. Не використовуйте маленькі лампи-прищіпки, відкладіть їх придбання на більш старший вік. Малюкові вони можуть бути небезпечні.

Практичні галогенові лампи дають відмінне світло, але будьте пильні - потрапивши на лампочку, іграшка може загорітися, так що краще залишити їх також для більш старшого віку.

З появою в кімнаті письмового столу передбачте придбання гнучкої, легкокерованої настільної лампи.

 

Фарбування або шпалери?

 

Обидва рішення мають свої переваги і свої недоліки. Фарбування стін більш довговічна і зручна для миття або косметичного ремонту. Але уникайте матового фарбування, дуже красивого і в той же час мазкого.

Акрилова або масляна фарба? Для стін дитячої кімнати віддайте перевагу глянсовому акриловій фарбі, менш токсичною, ніж масляна. Плінтуси та двері пофарбуйте блискучою акриловою фарбою.

Якщо Ви віддаєте перевагу шпалери, поклейте такі що миються, з малюнком, це найпростіший спосіб боротьби з плямами і іншими недоліками. Збережіть небагато шпалер для дрібного косметичного ремонту. Вам залишається тільки вибрати колір (яскравий або в пастельних тонах) і малюнок.

 

Опалення

 

Необхідно щоб в дитячій кімнаті температура була 19-20 С. Для підтримання цієї температури в постійному режимі можна встановити терморегулятори на радіаторах опалення.

 

cлідуюча>>>