Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Вибираємо коляску

 Незабаром ви чекаєте поповнення? Тоді зараз саме час вибрати коляску для свого маляти. В даний час ви можете знайти у продажу дуже великий вибір колясок. Так як правильно зорієнтуватися в цьому розмаїтті, на що звернути увагу? Ця стаття допоможе вам розібратися у всіх тонкощах і нюансах і зробити правильний вибір.

 

Всі коляски діляться на кілька типів, але на цьому ми зупинимося пізніше.
Зараз розберемося, на що ж треба звернути увагу, незалежно від типу коляски.

 

1. Ширина шасі. Ширина деяких шасі більше ширина отвору ліфта, тому, щоб уникнути неприємної ситуації, коли коляска застрягла в отворі, потрібно заздалегідь заміряти рулеткою проріз ліфта на вашому поверсі і на першому поверсі.

2. Розмір коліс. Чим більше колесо, тим вище прохідність коляски. Особливо це актуально для зими, коли випадає багато снігу, а вулиці погано очищаються.

3. Амортизація. Обов'язково зверніть увагу на плавність ходу коляски, щоб дитину не трясло на прогулянці. Найбільше це потрібно тим, хто планує гуляти там, де немає асфальту, наприклад у парку.

4. Ширина коляски (спального або сидячого місця). Деякі коляски (особливо португальські та іспанські) мають більш вузькі спальні або сидячі місця. Швидше за все, це пов'язано з тим, що в цих країнах немає великого перепаду в температурі і дитини не потрібно кутати в велику кількість одягу.

Такі коляски варто купувати, якщо дитина народилася взимку, тоді навіть теплі, об'ємні комбінезони не завадять їй зручно розміститися всередині коляски, оскільки вона ще маленька. Якщо ж дитина народилася навесні-влітку, то краще вибирати коляску ширше.

5. Вага коляски. Відносно невелика вага коляски переважніше, особливо для тих, у кого в будинку немає ліфта. У таких випадках зручніше за все використовувати коляску модульного типу, щоб була можливість винести з будинку окремо шасі, а потім вже дитину в колясці.

Якщо ви виберете таку коляску, то потрібно звернути увагу на ручки для перенесення коляски. Вони повинні бути міцні і зручно лежати в руці.

6. Тканинне покриття. Краще всього, якщо покриття буде водозахисним. А внутрішнє покриття гіпоалергенним.

7. Зручна ручка. Ручка повинна регулюватися по висоті.

8. Тип складання коляски і розміри в складеному вигляді. Якщо коляску доведеться транспортувати, зверніть увагу, наскільки просто складається коляска, і як вона виглядає після складання.

 

Розглянемо конкретні варіанти типів колясок

 

1. Коляска-люлька (класична спальна коляска для новонародженого, використовується в середньому з народження до 6-7 місяців). При виборі такої коляски варто звернути увагу на те, як регулюється підголовник, і з чого виконаний каркас. Він повинен бути протиударним.

2. Прогулянкова коляска («сидяча» коляска, використовується, коли дитина починає сидіти). Тут варто звернути увагу на довжину спального місця. Якщо дитина засне під час прогулянки, йому повинні бути максимально зручно.

Добре, якщо спинка буде розкладатися до лежачого положення, а підніжка регулюватися залежно від росту дитини. Також, дуже добре, якщо ручка коляски перекидається, таким чином, що дитина може бути обличчям до мами, або від неї.

У першому випадку, якщо дитина заснула, мамі простіше контролювати його. А в другому, дитині буде зручніше дивитися навкруни. А ще так можна «заховати» дитини від вітру, сонця? Практично у всіх прогулянкових колясок є бампер. Дуже добре, якщо бампер буде забиратися і на ньому буде захисний чохол. І ще, важливо, щоб коляски був чохол на ніжки, щоб дитинці завжди було тепло.

3. Універсальна коляска або коляска модульного типу (2 в 1 або 3 в 1) (на одне шасі можна встановити або люльку, або прогулянкову частину (варіант 2 в 1), або автокрісло (варіант 3 в 1)). Такий варіант коляски зараз найбільш популярний. Оскільки така коляска займає менше місця, ніж просто дві окремі коляски.

А варіант 3 в 1 вибирають ті, у кого є автомобіль. У таких колясок, перш за все треба звернути увагу на простоту зміцнення і зняття модуля. Добре якщо це буде вироблятися «однією рукою». Все інше у таких колясок не відрізняється від звичайних, див. п. 1, 2.

4. Коляска - трансформер («легким натисканням руки» люлька трансформується в прогулянку) Такі коляски зручні тим, що це по суті одна коляска, а не дві. Але, є й недоліки. По-перше, люльки у таких колясок менш теплі. Тому що вони не суцільні і в них може задувати вітер. А по-друге, вони більш важкі і масивні.

5. Коляска-тростина. Такі коляски частіше використовуються влітку, тому що у них невеликі колеса. В принципі, до них претензії такі ж, як до колясці. Найголовніше для таких колясок - низька вага і зручність складання.

 

Є ще маса всіляких корисних функціональних приладдя, наприклад поворотні передні колеса, місткий кошик для продуктів, безшумно складаний капюшон (дуже зручно, коли дитина спить, і потрібно скласти або розкласти капюшон), зручне гальмо, яке не дряпає взуття і т.д. Такі «зручності» кожні батьки підбирають під себе і свій гаманець.

 

І, найголовніше, коляска повинна вам подобатися! Тоді кожна прогулянка буде як маленьке свято.

 

 

cлідуюча>>>