Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Вибираємо ходунки

 Навчити малюка основним фізичним навичкам - одне з найважливіших завдань його батьків. І якщо ваше чадо досі не зробило своїх перших кроків, то освоїти техніку ходіння допоможуть спеціальні пристосування, так звані ходунки, які були відомі ще нашим батькам.

 

Сучасні помічники більш зручні, красиві і функціональні. У магазинах представлений великий вибір ходунків, але перш ніж зробити вибір, пропонуємо вам докладніше ознайомитися з вимогами до якісної товару і деякими особливостями.

 

По-перше, слід звернути увагу на функціональність. Багато ходунків виконують далеко не одну функцію. Вони можуть поєднувати в собі: ігрову панель - що дозволить дитині з інтересом навчитися ходити; столик для годування; або стрибуни, що навчить дитину правильно ставити стопу і посприяє розвитку м'язів і вестибулярного апарату.

Зверніть увагу на наявність спеціального важеля, блокуючого рух коліс, це стане в нагоді в тому випадку, коли знадобиться залишити малюка на час без нагляду.

Ходунки зручні для транспортування, так як складаються і займають мало місця.

 

По-друге, з особливою увагою поставтеся до питань безпеки. Краще, якщо у ходунків буде широку підставу, це збільшить їх стійкість. Багато моделей забезпечено пластиковою панеллю на пружинах, що пом'якшує удари при зіткненні зі стіною або меблями.

Проконтролюйте, що у ходунків надійні кріплення, які не дадуть їм скластися, коли в них буде малюк. Перевірте м'яке Чи сидіння і чи достатньо воно глибоке, щоб малюк з нього не випав. Відрегулюйте висоту по росту дитини - він повинен спиратися на повну стопу.

 

По-третє, як уже говорилося, деякі ходунки йдуть в комплекті з ігровими панелями. Перевірте, чи всі іграшки надійно закріплені, чи немає дрібних деталей, які дитина зможе проковтнути.

 

Потрібно пам'ятати, що перш ніж поставити свого малюка в ходунки, слід проконсультуватися з педіатром. Ходунки заборонені дітям, хворим на рахіт, малюкам з порушеннями опорно-рухової системи або підвищеним або зниженим тонусом ніг.

Не садіть дитину в ходунки раніше терміну, оптимальний вік - 6-7 місяців, час проведений в ходунках, не повинен перевищувати годину в день.

 

Ходунки - хороший помічник для вас і вашої дитини. Головне - правильно підібрати їх, у чому, сподіваємося, допоможе вам ця стаття.

 

cлідуюча>>>