Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Меблі в дитячій.

 Про здоров'я треба дбати з ранніх років. Дитина повинна отримувати тільки речі, зроблені з якісних матеріалів.

І це стосується не тільки продуктів, а й оточуючих його речей: коляски в якій він гуляє, ліжечка, в якій спить, іграшок, якими грає.

Все, чого він торкається, має бути вищої якості: і матеріали, і технічна будова.

 

Отже, меблі в дитячю вибирайте, виходячи з якості матеріалів і відповідності "дитяча". Не допускайте скла і металу, а також гострих кутів і матеріалів, які виділяють отруйні речовини на зразок формальдегіду.

Для покриття використовуйте лаки і фарби, які витримують часту вологе прибирання. А її доведеться робити часто, адже дитині ні в якому разі не можна дихати пилом. Так що геть стереотипи і пухнасті килими разом з товстими шторами, хай живуть легкі тканини та килимові покриття!

Краще всього вибирати дерев'яні меблі, хоча її доведеться з часом або гарантувати, чи міняти.

І краще, якщо меблі будуть збірні: малюк зможе грати з ними, як з конструктором, і розвивати і розумові, і фізичні здібності.

 

Те ж стосується і іграшок: конструктор для маленької дитини набагато корисніше машинки чи ляльки Барбі, яка, до речі, ідеально підходить не для молодшого, а як мінімум для середнього шкільного віку.

Зрозуміло, іграшки не повинні мати занадто дрібних деталей, гострих кутів, погано оброблених сторін, сторонніх звуків і неприємних запахів.

Ігри з такими речами небезпечні для здоров'я: разом із запахом вони виділяють отруйні речовини, а не міцні деталі можуть рано чи пізно опинитися у малюка в роті.

 

На вулиці ж про безпеку потрібно подбати, підібравши правильну коляску. Опори і колеса і ручка в неї повинні бути міцні, ремені безпеки - широкі і надійні, а такі, що додаються до коляски аксесуари - найрізноманітніші.

Це може бути і накидка від дощу і снігу, і тент від сонця, і зручний знімний кошик. До речі, коляски потрібно вибирати різні: і для довгих прогулянок, і для швидких поїздок в найближчий магазин. У першому випадку маляті буде зручно спати, а вам - доглядати за ним, не згинаючись в три погибелі.

Однак спустити цю коляску вниз без ліфта буде проблематично: вона важка і неповоротка. У свою чергу, прогулянкова сидяча коляска легко складається і проходить в будь-які двері, тільки довго дитині в ній не всидіти, вона не дуже зручна.

Варіант зі знімними люльками ідеальний на всі випадки життя.

 

cлідуюча>>>