Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Дитяче ліжко - острів гри і фантазії

Дитяче ліжко

Навіть у тісній однокімнатній квартирі малюку можна створити його власний Дитячий Острів, де завжди чекають іграшки та книжки, а дорослі заходять, щоб почитати казку і поправити строкату ковдрочку ...

 Головний предмет на острові аж ніяк не пальма - це ліжко. Виготовлене ​​з натуральних матеріалів (переважно дерева), з хорошим матрацом і різнобарвним текстилем (так веселіше). Можна, звичайно, обмежитися звичайною дитячою канапкою з кольоровою оббивкою і безліччю подушок, але тоді ніякого острова не вийде. Тому що «острів» і «прохідний двір» - дуже різні речі. Острів повинен бути відокремленим. Краще всього, якщо він розміститься на другому поверсі - двоярусних конструкцій ліжок зараз предостатньо.

 

Не всі моделі орієнтовані на багатодітні сім'ї. Якщо дитина єдина і неповторна, на першому поверсі розміщується письмовий стіл, полиці, шафка - все, що здатне вмістити дитячі речі та надати можливість для гри або навчання, а ліжко розташовується на другому ярусі. Така ліжко-трансформер економить місце, тренує дитину (подорож вгору-вниз проробляється кілька разів на день) і огороджує людині його власний кут (куди рідко заглядають дорослі, зате із задоволенням деруться юні гості).

 

Якщо дітей двоє, потреба у власному куточку багаторазово збільшується. Житель другого поверху знаходиться в деякому виграші - але й мешканцеві першого ярусу можна обладнати спальне місце так, щоб дитину відвідували виключно кольорові сновидіння. Повісьте балдахін по периметру ліжка, тепер і дитина з нижньої полиці отримла заслужену «халабуду».

 

Ще більш оригінальним рішенням можна вважати ліжко-будиночок: дверцята з віконцями закриваються, і життєвий простір малюка повністю огороджено. Тут можна не тільки спати, але й грати в хованки, читати, фантазувати, приймати гостей. Головне, щоб «будиночок» знаходився в зоні природного освітлення, щоб навіть із закритими дверцятами в ньому було світло. Казковий куточок непросто знайти в меблевих магазинах, зате можна виготовити на замовлення.

 

Не поспішайте фарбувати Дитячий Острів у всі кольори веселки, зверніть увагу на темперамент дитини. Якщо малюк надмірно активний і вразливий, вибирайте меблі спокійних і приглушених відтінків. А якщо дитина раптом засумує або прихворіє, завжди можна підняти настрій яскравою постільною білизною. Більш яскраві фарби - помаранчевий, яскраво синій, жовтий або салатний - зігріють сердечко юному меланхолику або розворушать флегматика.

 

 

cлідуюча>>>