Вход на сайт

Маленький світ дитини

Як обладнати дитячу кімнату

Дитяча кімната найчастіше перша кімната, яку ми обладнаємо в квартирі і витрачаємо на це деколи більше, ніж на власну спальню.
Підлога, освітлення, шпалери, опалення...

Як вибрати матрац для дитини?

Здоров'я людини, як відомо, закладається в дитинстві. Таке поширене і небезпечне захворювання, як сколіоз, розвивається саме в дитячі роки. На думку лікарів, сколіоз, що виникає у віці до 3 років, не так небезпечний і може пройти без жодного лікування, якщо дитина буде досить активна і рухлива. А ось хвороба, яка розвивається ближче до підліткового віку, швидко розвивається, і вилікувати її буває не просто.

Як треба вибрати килим в дитячу кімнату?

До появи малюка, як правило, більшість батьків готується грунтовно. Купується багато необхідних і не дуже необхідних речей, підготовляється дитяча кімната. У разі, якщо окремої кімнати немає - виділяється частина загальної кімнати під дитячу. І дуже часто при оформленні кімнати виникає питання - потрібен чи ні килим в дитячій або він тільки буде служити місцем для збору пилу?

Яку подушку вибрати дитині?

Від того, наскільки добре ми спимо вночі, залежить наш настрій протягом наступного дня. Це відноситься і до наших дітей, яким необхідний повноцінний сон, щоб відшкодувати ту силу-силенну енергії, яку вони витратили напередодні. Ось чому так важливий правильний вибір дитячої постільної білизни, ковдр і подушок для дітей.

Меблі в дитячій.

Про здоров'я треба дбати з ранніх років. Дитина повинна отримувати тільки речі, зроблені з якісних матеріалів.
І це стосується не тільки продуктів, а й оточуючих його речей: коляски в якій він гуляє, ліжечка, в якій спить, іграшок, якими грає.
Все, чого він торкається, має бути вищої якості: і матеріали, і технічна будова.

Вибираємо ходунки

Навчити малюка основним фізичним навичкам - одне з найважливіших завдань його батьків. І якщо ваше чадо досі не зробило своїх перших кроків, то освоїти техніку ходіння допоможуть спеціальні пристосування, так звані ходунки, які були відомі ще нашим батькам.
Сучасні помічники більш зручні, красиві і функціональні. У магазинах представлений великий вибір ходунків, але перш ніж зробити вибір, пропонуємо вам докладніше ознайомитися з вимогами до якісної товару і деякими особливостями.

Вибираємо коляску

Незабаром ви чекаєте поповнення? Тоді зараз саме час вибрати коляску для свого маляти. В даний час ви можете знайти у продажу дуже великий вибір колясок. Так як правильно зорієнтуватися в цьому розмаїтті, на що звернути увагу? Ця стаття допоможе вам розібратися у всіх тонкощах і нюансах і зробити правильний вибір.
Всі коляски діляться на кілька типів, але на цьому ми зупинимося пізніше. Зараз розберемося, на що ж треба звернути увагу, незалежно від типу коляски.

Дитяче ліжко - острів гри і фантазії

Навіть у тісній однокімнатній квартирі малюку можна створити його власний Дитячий Острів, де завжди чекають іграшки та книжки, а дорослі заходять, щоб почитати казку і поправити строкату ковдрочку ...
Головний предмет на острові аж ніяк не пальма - це ліжко. Виготовлене ​​з натуральних матеріалів (переважно дерева), з хорошим матрацом і різнобарвним текстилем (так веселіше).