Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Змійовик

 

Найменування цього каменю походить до латинського слова «serpens», яке в буквальному перекладі означає «змія». Насправді змійовик є виробним видом серпентініта. У літературі зустрічаються й інші найменування цього каменю та його різновидів, серед яких толігор, серпентин, моховик, антігорит і корейський жад.

 

Зазвичай мінерал має зеленувате забарвлення з відтінками від жовтого до темно-смарагдового. Камінь абсолютно непрозорий і має скляний шовковистий блиск. Змійовик зазвичай має характерний малюнок, який нагадує сліди, які змія залишає на піску.

 

Багаті родовища змійовика були виявлені в таких країнах, як Росія, США, Нова Зеландія, Індія, Куба. Менш поширений змійовик в Італії, Індії, Монголії, Афганістані.

 

Лікувальні властивості змійовика

 

Здавна вважалося, що змійовик здатний підсилювати дію цілющих зіль. Для збільшення лікувальних властивостей потрібно налити або насипати ліки в ступку з цього каменю.

 

Лікувальні властивості змійовика також дозволяють зняти мігрень і головні болі, для чого його треба носити у вигляді скрежок. Якщо ж з цього мінералу виготовити браслети або обручку, то він допоможе при переломах: збільшить швидкість зрощення кісток.

 

Також корисний змійовик і при простудних захворюваннях, оскільки в цілому зміцнює імунну систему організму.

 

Магічні властивості змійовика

 

В глибоку давнину люди вважали, що магічні властивості змійовика здатні застосовувати тільки маги, знахарі, чаклуни і шамани. Простій людині він міг принести такі випробування та небезпеки, які він в силу своїх малих здібностей не зміг би подолати. Змійовик дуже підступний, за що його в народі інколи називали спокусник. Він міг заманити людину, дозволити йому загрузнути в розпусті і розвагах.

 

При цьому ж, якщо людина витримувала ті негаразди, які накликав на неї змійовик, то вона отримувала владу над каменем. Мінерал, підкорившись, починав допомагати своєму хороброму господареві, підказувати виходи з важких життєвих ситуацій. Також стародавні люди вважали, що змійовик здатний збільшити фізичні можливості свого господаря.

 

Власник каменя міг швидше бігати і плавати, піднімати більшу вагу, працювати більш тривалий час без втоми. Підвищував він і інтелектуальні навички. Камінь дозволяв людині швидше вчитися, пізнавати нове, розвивав інтуїцію.

 

Камінь найкраще носити Дівам. Цим допитливим людям він дасть здатність спілкуватися і пізнати світ природи. Козерогам камінь допоможе у спортивних досягненнях. Ні в якому разі не слід носити змійовик Ракам і Рибам, так як він їх може призвести до порочного способу життя, спокусить їх дешевими розвагами і змусить забути істинно важливе в їхньому житті. Іншим людям можна носити змійовик, однак не слід цього робити частіше, ніж два-три рази на тиждень, оскільки інакше він може нашкодити.

 

В якості талісмана змійовик рекомендується носити спортсменам, бізнесменам і юристам. Він допоможе їм розкрити свої професійні здібності, допоможе з просуванням по кар'єрних сходах.

 

cлідуюча>>>

Зображення: