Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Жадеїт

 

Назва каменю має іспанське походження, воно походить від слова «piedro de jade», що в перекладі означає «нирковий камінь». Жадеїт за своїм зовнішнім виглядом дуже нагадує нефрит. Однак ці два камені розрізняються по хімічному складу. Жадеїт відносять до силікатів натрію і алюмінію. У фізичному плані цей мінерал куди твердіший нефриту. У природі він зустрічається значно рідше.

 

Камінь зазвичай має забарвлення зелену або білу різних відтінків (від салатового до смарагдового). Однак зустрічаються також червоні, фіолетові, сині, жовті, чорні та коричневі зразки. Камінь відливає скляним блиском. На світло камінь може бути як прозорим, так і не прозорим.

 

Лікувальні властивості жадєїта

 

Лікувальні властивості жадєїта сприяють лікуванню захворювань нирок. Камінь сам по собі ніякої дії на цей орган не надає, зате він здатний підсилити дію медикаментів.

 

Вважається, що жадеїт здатний також благотворно вплинути на репродуктивну функцію і жінок. Він позбавить власника від сексуального безсилля, імпотенції, фригідності. У Китаї його часто використовують для очищення аури людини, поліпшення його біоенергетики.

 

Якщо ж з цього мінералу зробити браслети або сплести нитку намиста, то воно допоможе господареві стабілізувати тиск і серцеву діяльність в цілому.

 

Магічні властивості жадєїта

 

Вважається, що жадеїт є каменем спокою і впевненості. Магічні властивості жадєїта благотворно впливають на психіку людини, надають заспокійливу дію. Він допомагає очистити розум від зайвих безглуздих ідей, концентрує людини на вирішенні найбільш важливих проблем. Мінерал надоумив свого господаря, як йому минути конфліктів вдома і на роботі і що треба робити, щоб виправити допущені раніше помилки.

 

На особисте життя жадеїт теж матиме позитивний вплив. Він позбавить свого власника від хворобливої ​​ревнощів і недовіри до партнера. Камінь допоможе порозумітися з маленькими дітьми. Він підкаже, як їх правильно виховати, чому навчити, від чого захистити. Власник жадєїта почне краще розуміти думки підростаючого покоління, завжди відшукає спільні теми для розмови з дітьми.

 

Камінь ніколи не дозволить зробити господареві недостойний або підлий вчинок. Він очищає думки від негативу, робить їх шляхетними. Астрологи рекомендують носити жадеїт Дівам і Терезам. Не варто мати при собі цей мінерал Рибам, Скорпіонам і Ракам, так як він може їх перетворити на песимістів. Ні в якому разі не слід носити жадеїт Козерогам, оскільки мінерал погіршить їх розумові та інтелектуальні здібності.

 

В якості талісмана жадеїт здатний вплинути на стан погоди. Здавна за допомогою нього викликали дощ у посуху. У вигляді амулета камінь захистить свого власника від будь-якого негативного впливу ззовні, як з боку поганих людей, так і з боку злих духів. Він вбереже від брехунів, злодіїв і шахраїв. Його рекомендується носити з собою діловим людям на укладення великих угод.

 

cлідуюча>>>

Зображення: