Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Яшма

 

Яшма являє собою дуже забруднене різноманітними домішками кремнезем. У давнину його іменували Яспис. Саме найменування «яшма» відбулося терміна, яке в перекладі з давньогрецької буквально означає «строкатий».

 

У літературі також зустрічається інші назви каменю: тигрове камінь, яшмовий агат, празем, швейцарський ляпіс, кривава яшма, м'ясний агат, німецький ляпіс, базаніт.

 

Найбільш часто можна виявити червону і зелену яшму, хоча зустрічаються екземпляри блакитнуватої, навіть помаранчевого та фіолетового забарвлення. Забарвлення яшм характеризується різноманітністю колірної гамми.

 

У природі можна виявити рівномірно пофарбовані, проте набагато більшу ціну мають стрічкові, полосчатиє, плямисті та інші прекрасні пестроцветние яшми. Деякі екземпляри мають складний візерунок. Яшма на світло завжди непрозора.

 

Лікувальні властивості яшми

 

У стародавні часи вважалося, що каміння червоного кольору здатні прибрати багато жіночі хвороби. Червоної яшмі приписувалися здатності чинити кровоспинні дію.

 

У деяких регіонах яшму застосовували для лікування внутрішніх органів: нирок, шлунка, сечового міхура. В архівах істориків зустрічається матеріали, які оповідають, що відомий цілитель Авіценна радив носити самоцвіт на животі для профілактики розладів шлунка (він і сам застосовував камінь в цих цілях).

 

Фахівці стверджують, що яшма може лікувати психічні розлади, піднімати настрій, нормалізувати сон, допомагати людям, що страждають від безпричинних страхів і терзаючої безсоння. Лікувальні властивості яшми рекомендується застосовувати також для лікування очних захворювань.

 

Магічні властивості яшми

 

До нас дійшли легенди, що магічні властивості яшми використовувалася в містичних обрядах. Їй приписувалися багато міфічні властивості, наприклад, що яшма оберігає будинок від цікавих, заздрісних і недобрих очей. У древніх святилищах складалися підлоги з цього мінералу, щоб шкідники не могли проникнути в сакральні таємниці цього місця.

 

Для різних містичних обрядів у багатьох регіонах виготовляли спеціальну начиння: посуд, кубки, вази із яшми. Магічні інструменти зазвичай зберігали в яшмових скриньках. Маги завжди стверджували, що яшма може захистити власника від нападу тварин.

 

Маги можуть за допомогою цього самоцвіту впливати на життєвий шлях людини на відстані. Для проведення такого обряду в рамку, зроблену з яшми, вставляють портрет, над яким проводять містичний обряд.

 

Яшма здатна наповнити свого господаря позитивною енергією. Щоб в оселі панували мир і гармонія, потрібно прикрасити приміщення різної начинням з яшми. Скриньки і вази застосовують як обереги, які захищають житло від заздрості та інших негативних впливів навколишнього світу.

 

Цей камінь особливо благотворно впливає на Дів, яким вона допомагає подивитися ясним поглядом на світ, дарує мудрість і оберігає від злої долі.

 

Яшма як талісман супроводжує алхіміків, мандрівників і вчених. Кулі з цього мінералу здатні утримати від необдуманих дій. Овальні мінерали застосовуються для накопичення космічної енергії.

 

cлідуюча>>>

Зображення: