Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Вульфеніт

 

Саме таке найменування камінь отримав на честь відомого вченого з Австрії, мінералога Франса Хав'єра фон Вульф. Вульфеніт по родової приналежності відносять до молібдат свинцю. Камінь може мати зелену, блакитну, медову, бежеву, коричневу, оливкову або помаранчеве забарвлення.

 

Вульфеніт може бути як прозорим, так і напівпрозорим. Камінь має жирний, смолянистий блиск. За хімічним складом мінерал складається на 56% з свинцю і на 26% з молібдену.

 

Кристали вульфеніта зазвичай мають таблитчату або пластинчасту форму. Утворюється камінь в різних свинцевих рудах, в поверхневій зоні їх окислення, там, де в цих зонах присутні також елементи сульфідів молібдену. Поблизу з родовищем вульфеніта зазвичай знаходяться також поклади лимонита, піроморфіта і ванадініта. Великими регіонами, де знаходять даний камінь, є Мексика, США та Словаччина.

 

Лікувальні властивості вульфеніта

 

Ніяких лікувальних властивостей у вульфеніта виявлено не було, більше того, носити його в якості прикраси строго протипоказано, оскільки в хімічному складі каменю присутня свинець. Свинець має дуже негативний вплив на організм людини. При попаданні в тіло людини свинець може навіть викликати серйозне отруєння.

 

Магічні властивості вульфеніта

 

Вульфеніт, як камінь, який несе в собі настільки багато руйнування, що його навіть шкідливо з собою носити, вважається вірним супутником чорних магів і чаклунів. Вважається, що магічні властивості вульфеніта дозволяють використовує його людині налагодити зв'язок з потойбічним світом, поговорити з померлими.

 

Однак не слід даний камінь вважати диявольським. Вульфеніт не є осередком зла, просто тільки чорні маги і чаклуни навчилися з ним розмовляти. Камінь не розуміє мови ні добрих білих магів, ні звичайних людей.

 

Камінь не можна тримати в будинку або будь-якому іншому приміщенні, де постійно знаходяться люди. Не можна, природно, і носити його при собі. Камінь найкраще обернути шовковою матерією і винести у двір. Для більшого ефекту камінь краще зарити в землю або хоча б покласти в льох (але ні в якому разі не кладіть його поруч з харчовими продуктами). Якщо ж у вас немає такої можливості, то хоча б закрийте камінь в темній скриньці з ясена і викладіть на балкон.

 

В якості талісмана вульфеніт здатний на багато що. Головним чином він володіє захисною магією. Камінь допоможе захистити свого господаря від негативного впливу з боку злих духів. Вульфеніт здатний переконати заподіювати зло власнику цього мінералу і залучити злих духів на свою сторону, змусити їх співпрацювати з магом в спокутування минулого нападу.

 

Камінь також захистить свого господаря і від ментального втручання іншої людини. Ніхто не зможе накласти на людину, який захищений вульфенітом, пристріт або псування. Камінь створює непробивну стіну захисту від енергетичних вампірів. Причому не потрібно мати завжди талісман при собі. Досить тільки з ним спілкуватися разів на день, з ранку.

 

cлідуюча>>>

Зображення: