Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Волосатик

 

Волосатик складається з кварцу, в якому є включення домішок рутилу, гетиту, турмаліну, актіноліта. Одним з різновидів цього мінералу є так званий «класичний» волосатик, в якому є домішки рутилу або гетиту (що набагато рідше зустрічається), в результаті чого його і називають рутиловим кварцом.

 

Найбільш відома назва цього волосатика - волосся Венери. Золоті ниточки рутилу роблять його найкрасивішим з різновидів цього каменю. У Турмаліновим волосатика ниточки чорного кольору.

 

Іноді цей мінерал поетично називають стрілами Амура (або Купідона) або сагенітом (від грецького «Сагеней» - сітка, невід). Коли камінь має грати з трикутним малюнком, то його звуть сагенітовим кварцом.

 

Лікувальні властивості волосатика

 

Камінь був відомий здавна. Ще в Древній Греції вважалося, що «волосся Венери» забезпечать його господареві довголіття і активність до глибокої старості.

 

На сучасному етапі розвитку суспільства літотерапевт приписують лікувальним властивостям волосатика підвищення імунітету і полегшення застуди та грипу, усунення утруднень дихання, захворювань горла (особливо ангіни) і дихальних шляхів. У народі побутує думка, що «стріли Амура» здатні нівелювати негативний вплив радіації на організм людини.

 

Волосатик зеленуватих і сірих відтінків приписується здатність виліковувати від безсоння і нічних кошмарів. Також за допомогою цього каменя людина може зміцнити нервову систему, зняти стрес і нормалізувати психіку.

 

Магічні властивості волосатика

 

Магічні властивості волосатика активно використовували ще древні маги Єгипту для проведення своїх чаклунських ритуалів. У Західній Європі камінь використовували для передбачення майбутнього.

 

Каменю також приписується здатність посилювати та розвивати в людині екстрасенсорні здібності. Людина, яка довго його носить, може в один прекрасний день прокинутися ясновидцем, телепатом, медіумом і т.д. Передбачається, що саме присутність рутилу робить камінь таким потужним артефактом.

 

Для звичайних людей волосатик може бути корисний тим, що він здатний забезпечити щастя, залучити любов і багатство. Він здатний уберегти свого господаря від негативних зовнішніх впливів, а також зняти вже накладені пристріт або псування.

 

Волосатик може відкрити внутрішні творчі пориви, допомогти людині реалізувати приховані прагнення, відчути свободу творчості. Якщо людина хоче отримати від каменя удачу в любові, то йому слід носити волосатик на грудях у вигляді брошки або кулона, краще всього разом з малюсіньким дзеркальцем, яке буде посилювати його дію.

 

Якщо ви хочете носити волосатик в якості захисного амулета від пристріту або псування, то його слід вправити в кільце. Камінь не слід носити постійно, інакше він може здобути протилежну дію.

 

cлідуюча>>>

Зображення: