Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Вольфраміт

 

Камінь був названий «вольфрамітом» тому, що здебільшого з нього отримують хімічний елемент вольфрам. У літературі зустрічаються також такі найменування цього мінералу і його різновидів, як Фербер і Гюбнер.

 

Кристали вольфраміту мають толвстотаблитчату або призматичну форму. Вони пофарбовані в буро-чорний колір, кристали ферберіта мають насичений чорний колір, а гюбнеріта - коричневий з червонуватим відливом.

 

Блиск не у всіх каменів однаковий, він може варіюватися від металевого до алмазного.

 

Основні місця видобутку цього мінералу розташовуються в таких країнах, як Росія, Німеччина, Англія, Бірма (М'янма), Португалія, Болівія та інші.

 

Лікувальні властивості вольфраміту

 

На даний момент не виявлено жодного лікувального властивості вольфраміту. Більш того, цей камінь взагалі не рекомендується носити, оскільки при постійному контакті з людиною він може викликати серйозні захворювання серцево-судинної системи, аж до інфарктів і інсультів. Тому не слід ні під яким приводом купувати або виготовляти самому будь-які ювелірні вироби з цього мінералу.

 

Магічні властивості вольфраміту

 

Цей камінь не дуже любить людей. Він володіє дуже великою силою, магічні властивості вольфраміту можуть наділити людину великою життєвою енергією, зробити його більш сильним, спритним і вмілим, підвищити розумові здібності. Однак існує реальна небезпека того, що камінь підкорить слабкого духом власника і змусить його жити так, як буде завгодно самому вольфрамітом. Тому тільки людина, що володіє непохитною волею може спробувати потягатися з мінералом.

 

Вольфраміт ні в якому разі не слід зберігати вдома або носити при собі, оскільки тоді камінь зможе знайти ваше уразливе місце або скористатися часом, коли хазяїн розслаблений і відпочиває, і спробувати підкорити його волю собі. Найкраще вольфраміт тримати в саду на вулиці, в крайньому випадку, його можна видворити на балкон або лоджію. Перебуваючи у вигнанні, камінь скучить по господареві і в разі потреби буде мати більше полювання допомагати своєму власникові.

 

Користуватися магічними властивостями каменю не слід занадто часто: не більше ніж два рази на тиждень можна проводити ритуали з його участю. Проміжки між його використанням дозволять і каменю зарядитися, а магу обміркувати ретельно всі свої дії.

 

Категорично забороняється контактувати з каменем всім знакам Вогню і Повітря, оскільки камінь швидше зможе захопити їх розум. А таким знакам, як Козеріг, Телець, Діва, Скорпіон, Рак і Риби, вольфраміт не страшний.

 

Вольфраміт в принципі можна використовувати в якості талісмана. Він дасть своєму господареві матеріальне благополуччя. Особливо камінь буде корисний при веденні бізнесу. Він допоможе умовити партнерів на інвестиції, зломити конкурентів, зробити більш зговірливими постачальників і т.д. Однак при його використанні слід дотримуватися всі вищевикладені заходи обережності.

 

cлідуюча>>>

Зображення: